aster macro, paars wit,
middeleeuws, vrouwelijk, houdt van fotografie en schilderkunst, vindt flora en fauna fascinerend. creativiteit ligt in mijn bakermat, anders kan ik niet uitleggen waar al mijn ideeën vandaan moeten komen. uit sommige foto's komen nieuwe foto's tevoorschijn met behulp van beeldbewerking. op de computer ontwerp ik foto's in grafische stijl, voor de kinderkamer, keuken etc. mijn aanbod is dan ook zeer divers, omdat er veel ideeën in mijn hoofd sluimeren. het zou leuk zijn als je er een paar leuk vond. ik zeg THANK YOU en HELLO :) rosi-vrachtwagen
3.696 klanten geven ons een 4,7 / 5
Positief, contact goed en mooi werk geleverd
Top schilderij en prettige communicatie
Na nette bezorging van het bestelde werk, bleek het schilderij beschadigd te zijn tijdens het proces. Na overleg werd er een nieuw werk op gestuurd en was het zelfs nog mogelijk om een aanpassing te doen. Zeer tevreden over de correcte afhandeling door alleraardigste medewerker van Werk aan de Muur. Erg blij met ons schilderij wat inmiddels hangt.
Duidelijk met bestellen. Goede communicatie Snelle levering Goede kwaliteit product
Geweldig!
Makkelijk om te bestellen. De werk aan de muur-app werkt super handig. Het akoestisch paneel werkt echt! Het product ziet er strak en mooi uit en is makkelijk te monteren.
Helemaal blij met onze werk aan de muur. En er volgen er nog zeker!
Er zit echt passie en inzet achter !!!
Werk aan de Muur,...…….ik ken ze al jaren !!!
Ze zijn gewoon goed !!!
====================
Echt een uitstekend bedrijf die vooral qua communicatie een dikke 10 verdient. Als de mail onduidelijk is krijg je zoals in mijn geval een hele goede niet haastige uitleg van Simone . Echt een top bedrijf in de digitale oceaan.
Fantastisch!
Mooie site met erg veel keuze in prachtige foto's. Bestellen gaat makkelijk en prettig contact met het bedrijf.
Uitstekend
Uitstekende ervaring bij dit bedrijf. Het belangrijkste natuurlijk: het product is heel erg mooi en werd het stipt volgens afspraak bezorgd, goed beschermd verpakt ook. Maar ook de communicatie is prima: je wordt goed op de hoogte gehouden over de voortgang van het werk, de bezorging en andere bijzonderheden en krijgt ook nog tips & tricks over hoe je het het beste kunt ophangen. Top!
Prima gemaakt
Ik had wat wensen die perfect zijn toegepast. Wat handig zou zijn is de bezorgtijd te vermelden.
Super service en mooi canvas!
Voor mijn man zijn verjaardag een canvas besteld. Kreeg na bestelling een mail dat de productie wat vertraagd kon zijn. Dit betekende dat het kado niet op tijd in huis zou zijn. Hierover mailcontact gehad en het kado werd op zijn verjaardag geleverd. Dat is nou eens hele goede service! En niet onbelangrijk: het canvas is erg mooi, nog mooier als verwacht. Kortom: super service en mooi canvas! Zeer zeker voor herhaling vatbaar om hier te bestellen.
het behang ziet er goed uit.
We hebben een punt van aandacht: de kleuren komen niet helemaal overeen met de kleuren op de site.
Ze zijn ons inziens wat lichter.
Zeer tevreden over kwaliteit product
Foto op canvas besteld
Snelle levering en goede kwaliteit
Ik ben er erg blij mee
Meer over ArtFrame en de andere materialen vind je op:
Shop nu met 10% korting
Nog 3 dagen en 13 uur geldig!