133. Veilingstraat 23.

Werkcode: 1 279 649 Kopieer de werkcode

Domstad Rudie profielfoto 133. Veilingstraat 23.

Liefde voor tekenen, fotografie en IT komt samen in mijn realistische Vector Art. Ik heb deze Vector Art getekend op een Apple iPad Pro en een Pencil 2 in de Adobe Fresco app aan de hand van een foto. Vector Art is kunst die gebaseerd is op mathematische formules. Daardoor kan deze kunst oneindig worden vergroot zonder onscherp te worden of pixels te zien. Veronderstel dat je mijn signatuur-tekening (001. Domtoren) honderd twaalf meter hoog zou kunnen afdrukken. Dan was hij nog steeds vlijmscherp.

Hart- en kunstvriendin Dymphy gaf me mijn tweede opdracht. Uit een groot aantal foto’s koos ze dit beeld van haar balkon. Het heeft een metalen voorkant waar patronen in uitgezaagd zijn. Daar doorheen zie je wat erachter zit. De plant is een kunstplant vertelde ze.

Adres: Veilingstraat 23, 3521BE Utrecht

Dit werk wordt aangeboden door Domstad Rudie

Ruud van den Berg, 1952, Utrecht, autodidact

Ambitie
Een onderwerp laten schitteren door idealisering en hiermee de wereld verfraaien.

Onderwerpen
Architectuur, bloemen en landschappen, mensen en dieren, stillevens.

Domstad ➔ elders ➔ flora ➔ fauna ➔ stillevens

Techniek
iPad-tekening: digitale foto ➔ nieuwe interpretatie maken met iPad Pro 12.9" en Pencil 2. Digitaal bestand zonder pixels, zonder raster, zonder AI, met behoud gestoken scherpte bij vergroting. Het maken is tijdrovend, zo'n 40-400 uur.

Tentoonstellingen
Eerste (permanente): Domstad Slaapspecialist. Tweede in de Musketon, februari 2022. Derde: 'De Domstad schittert al 900 jaar', een officieel onderdeel van de Utrecht900-viering, september/oktober 2022. Vierde Kunst bij Gerrit, maart/november 2023. Alle in Utrecht. Vijfde (permanente) werkaandemuur.nl.

Boek
'Domstad Rudie - Vector Art (2023)' - bibliotheek Centraal Museum Utrecht.

Portfolio
Ruim 150 werken. Te koop via werkaandemuur.nl

Inspiratie
Chuck Close, David Hockney, Banksy, Pieter Saenredam, Johannes Vermeer, Pijke Koch, Joop Moesman

Getuigenissen ('testimonials')
Bart Rutten, artistiek directeur Centraal Museum Utrecht,
Krista van der Niet, fotograaf en docent aan de KABK in Den Haag.

Media-aandacht
De Telegraaf, RTV Utrecht, Utrecht.nieuws.nl, de Utrechtse Internet Courant, JaamZIN.com

Meer weten over Domstad Rudie?

Klantbeoordelingen

3.775 klanten geven ons een 4,7 / 5

    Fred
    Nederland
    5 / 5

    Bedrijf heeft een grote collectie en alle mogelijke maten. Met de app krijg je een goed beeld vooraf hoe het geselecteerde werk op je muur uitkomt. Zeer klantvriendelijk, dit kunnen ervaren in het vervroegen van de leverdatum en assistentie na levering.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in april 2017
    Esther
    Nederland
    5 / 5

    Een absolute aanrader!
    Dankzij de duidelijke uitleg over de verschillende materialen heb ik de voor ons perfecte keuze kunnen maken. De voorstelling van een bepaalde maat van het werk boven een bank maakte ook de keuze voor de afmetingen een stuk makkelijker. De verzending is ook prima en vlot verlopen. Onze vraag over een per ongeluk bijgeleverde aluminium strip werd snel beantwoord. Als ik nog iets voor aan de muur zoek, weet ik waar ik moet zijn!

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in maart 2021
    Familie bredewold
    Nederland
    5 / 5

    Snelle levering.ook goed contact via Whatsapp. En ze hebben trackandtrace.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in april 2018
    Anouk De Kok
    Nederland
    5 / 5

    Makkelijke website, goede service en een prachtig kunstwerk rijker!

    Geverifieerde beoordeling van Google Besteld in juni 2023
    Maarten
    Nederland
    5 / 5

    Super persoonlijke service
    Super persoonlijke service, en contact voor dat we gingen bestellen en ook daarna. Indien we weer een foto willen gaan we zeker weer met hen in zee

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in mei 2020
    de Waal
    Nederland
    4.5 / 5

    De hulp die je krijgt bij het aankopen van een werk aan de muur vond ik zeer prettig.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in oktober 2017
    Bob
    Nederland
    5 / 5

    Top kunst en service
    Tijdens een bezoek aan de showroom werd deskundig alle materialen getoond en uitgelegd waardoor inzicht werd verkregen wat het effect van het materiaal op het kunstwerk is. De bestelling was helaas door de vervoerder niet erg voorzichtig behandeld maar na een telefoontje en wat foto’s van de beschadigingen, kregen we supersnel een nieuw exemplaar. Hulde!

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in augustus 2020
    Petra
    Nederland
    4.5 / 5

    Helemaal top
    Hele mooie keuze aan beeld materiaal. Snelle levering en zorgvuldig verpakt. Ik ben blij!

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in maart 2022
    monique
    Nederland
    5 / 5

    FANTASTISCHE KWALITEIT
    fijne service en prachtige kwaliteit! Aanrader

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in april 2021
    Riccardo
    Nederland
    5 / 5

    De kwaliteit is echt top! Zowel de afruk van de foto als ook het materiaal om het op te hangen. Ik ben erg tevreden! Ook handig dat je met de app alles al op voorhand kunt uitproberen!

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in april 2019
    Celeste
    Nederland
    5 / 5

    Mooie canvas
    Mooie canvas besteld, netjes op de hoogte gehouden over het beloop. Op tijd geleverd. Supergoed verpakt en de print is ook erg mooi. Precies volgens verwachting. Er zat een certificaat bij dat de print 10 jaar niet vervaagt. Ik ga er vanuit dat dit ook zo zal zijn. Heel blij mee. Als ik nog eens een canvas wil aanschaffen dan zal ik dat zeker weer hier bestellen.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in november 2019
    Riksta
    Nederland
    5 / 5

    Persoonlijke benadering Actief meedenken in oplossingen

Plus- en minpunten

  • Stevige panelen
  • In mat en glanzend verkrijgbaar
  • Modern zwevend effect met blind ophangsysteem
  • Kwetsbaar materiaal
  • Spiegelt (in glans uitvoering) met direct (kunst)licht

Aluminium kunst met museumkwaliteit

Fine-arts prints gelijmd op stevige aluminum panelen. Door het zwevende effect en hoge kwaliteit print creëer je een kunstgalerij bij je thuis of op kantoor.

Wat voor effect kies jij? Ga voor een matte of glanzende afwerking.

Meer weten?

Meer over Aluminium en de andere materialen vind je op:

Koop de illustratie 133. Veilingstraat 23. van Domstad Rudie op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Materiaal
Wat is dit?
Opties
Eigen maat…
330,-
  • Nu gratis verzending!
  • Op maat gemaakt, bekijk de levertijden