1 668 611 Kopieer de werkcode
Deze collage heb ik opgebouwd in Photoshop. Hij bestaat uit diverse (door mij gemaakte) foto lagen bewerkt met o.a. Harry’s Filters. Een filter die je binnen het programma kunt gebruiken.
Verder heb ik kleuren hier en daar aangepast. Stukjes van foto’s toegevoegd of weggehaald etc..
Het was even zoeken naar een compositie en het kleurenpalet dat ik hierbij vond passen maar naar nogal wat kleuren gebruikt te hebben heb ik uiteindelijk gekozen voor deze combinatie van geel, paars, lila, rood , zwart en wit.
Na veel proberen was ik uiteindelijk tevreden met de compositie.
Ik denk dat het heel goed zal passen in een wat strak interieur als werk aan de muur maar het is ook erg geschikt om wat kleur aan te brengen in een strak gehouden interieur van een kantoor.
Mijn inspiratie kwam voort uit een kleurrijk schilderij met vlakken dat ik, eigenlijk al een hele tijd geleden, eens gezien heb in het Van Abbe Museum. Omdat het beeld me bij bleef heb ik geprobeerd er iets mee te doen en er een eigen aanvulling aan te geven.
Ik geniet ervan om de dingen die me aanspreken te kunnen vastleggen met mijn camera. Hoewel ooit gestart als architectuurfotograaf vind ik het werken in en met andere disciplines ook erg leuk en uitdagend. Kleuren, lijnen, vormen vastleggen of een "eigen beeld" creëren, ik doe het allemaal even graag.
Opleiding: Ik ben gestart met een opleiding voor architectuur fotografie met als mentor Robert Oerlemans docent fotografie kunstacademie Den Haag.
Later gevolgd door een 4 jarige art-studie "beeldend" bij het UCK te Utrecht en een cursus zeefdrukken bij het CKE te Eindhoven.
Voor de architectuur fotografie gaat mijn voorliefde uit naar moderne architectuur liefst gefotografeerd in zwart-wit. Hoewel ik nog steeds, nu als vrij werk, vaak architectuur fotografeer ben ik sinds de Coronatijd het werken met andere disciplines zoals fotograferen in de natuur, macrofotografie, het maken van collages, of fotograferen in de sfeer van de 17e eeuw erg leuk gaan vinden.
Dankzij programma’s als Photoshop zijn er veel nieuwe (eenvoudigere) mogelijkheden zoals het gebruik van lagen voor het maken van collages, of combineren van tekeningen en fotografie. Daar is nu AI bijgekomen, erg leuk om daarmee te experimenteren.
Voor mij is het belangrijkste dat het eind resultaat altijd een uniek "eigen beeld" moet zijn. Het uitgangspunt is dus altijd mijn eigen werk. De originele foto of tekening maar soms aangevuld, of in combinatie, met andere foto lagen, tec
Dit werk heeft nog geen beoordelingen.
3.945 klanten geven ons een 4,8 / 5
goede communicatie, snelle verzending, goed verpakt, mooie foto en kleuren, mooie kwaliteit canvas, net zoals een schilderij
heel veel keus, voor ieder wat wils, mooie kwaliteit, perfect verpakt. Kortom heel blij met mijn keuze en ga zeker in de nabije toekomst weer op zoek naar iets moois voor aan de muur
Geweldig
Fijne communicatie, altijd vriendelijk, snelle reacties op de mails, genoeg keuze, betaalbaar
Super service
Het behang is echt heel mooi geworden. Hele goede hulp en service gekregen om de juiste kleur uit te zoeken en daarna snel geleverd.
In 1 woord TOP
Op alle fronten, top!!
Echte topservice. Heel vaak heen en weer gemaild om te overleggen over een schilderij, om zo met hun advies tot de juiste keuze te komen. Alle mensen waren even vriendelijk, snel met reageren en niks was teveel gevraagd. Daarna ook nog geweldige service omdat er een hoekje van het schilderij losliet, en we meteen een nieuwe toegestuurd kregen. Echt top service met top mensen!!
Goede service en prachtig werk geleverd.
Uitstekend
Verkeerde doek werd bezorgd. Zonder problemen een weekje later de juiste ontvangen.
Doek in frame ziet er erg mooi uit.
Werk aan de muur heeft boven verwachting een prachtig werk geleverd. Goede en vriendelijke service, uitstekende kwaliteit en een levering waar ik heel blij mee was. Een echte aanrader!
Alleen maar positieve klanken
Mooie website, eindeloos veel verschillende wandversieringen en alles eenvoudig aan te passen en te bestellen. Prima levering en prima service. Ik ga vast vaker gebruik maken van Werkaandemuur!
Superblij met ons nieuwe gedurfde kunstwerk aan de muur. Heeft zeer goed uitgepakt bij onze meubels, prachtige kwaliteit en perfect verzonden en ingepakt. Verder hele leuke updates over de maker en duidelijke tips over maten kiezen en ophangen. Voor herhaling vatbaar!
Het werk was zorgvuldig ingepakt, het canvas hangt erg mooi aan de muur. We zijn er erg blij mee!
Top!
Zeer professioneel, zeer goede kwaliteit en zeer goed verpakt bij levering. Alle vragen worden snel beantwoord. Beveel dit bedrijf zeer aan!
Fine-arts prints gelijmd op stevige aluminum panelen. Door het zwevende effect en hoge kwaliteit print creëer je een kunstgalerij bij je thuis of op kantoor.
Wat voor effect kies jij? Ga voor een matte of glanzende afwerking.
Meer over Aluminium en de andere materialen vind je op: