De aardappelen zijn gepoot

- Werkcode: 403 452

Jan Sportel Photography over De aardappelen zijn gepoot

Aardappelen worden op (grond)ruggen geteeld. In de loop van het groeiseizoen wordt enkele keren aangeaard met behulp van een aardappelaanaarder. Hierbij wordt aan twee kanten een laagje aarde van de zijkant van de groeiplek over de wortels van de plant geschoven. Hierdoor blijven de wortels steeds goed bedekt met grond, zodat er geen groene knollen ontstaan en ontstaat ook de rug waarin de knollen zich kunnen ontwikkelen.
Jan Sportel Photography profielfoto

Dit werk wordt aangeboden door Jan Sportel Photography

Every Picture Tells a Story. Dat wil ik zeggen met mijn foto's. Neem rustig een kijkje in mijn shop. Ik maak dagelijks foto's en alleen die ik geschikt acht voor decoratie aan de muur worden aangeboden.Wil je meer informatie dan kun je mailen: info@jansportel.nl

Alle werken van Jan Sportel Photography


Waarom je kiest voor De aardappelen zijn gepoot op canvas

  • Inmiddels al het derde werk van Werk aan de Muur ontvangen. Met tussenpozen van aantal jaren, het is nog steeds top kwaliteit!
  • Fine-art giclée afdrukkwaliteit
  • Ragscherp en kleurvaste prints
  • Gespannen op duurzaam, PEFC-goedgekeurd hout

De aardappelen zijn gepoot

Koop de foto De aardappelen zijn gepoot van Jan Sportel Photography op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en Art Frame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Werkcode: 403 452
Kies het materiaal Meer info
Canvas
Kies opties Speciale wens?
Voer zelf een maat in…
149,-
  • Nu gratis verzending!
  • Op maat gemaakt, bekijk de levertijden