De skyline van Rotterdam vanaf de Euromast

- Werkcode: 72 703

Rob de Voogd / zzapback over De skyline van Rotterdam vanaf de Euromast

De skyline van Rotterdam geschoten vanaf de Euromast, tijdens de Wereldhavendagen. Extra mooi aangelicht, gereed voor de finale en vuurwerkshow.

Met een sluitertijd van 88 seconden komen de kleuren, de bewegingen op het water en het licht goed tot hun recht. De Maas vol boten, de Erasmusbrug en de kades vol mensen, de stad bruist.

Dit is Rotterdam, en Rotterdam is uniek.
Rob de Voogd / zzapback profielfoto

Dit werk wordt aangeboden door Rob de Voogd / zzapback

Rob de Voogd - freelance fotograaf - wonend en werkend in Rotterdam. Gespecialiseerd in (stads)landschap met gevoel voor dramatiek in weer en beweging. Favoriete locaties: Kleinpolderplein Rotterdam, La Defense Parijs en Oost Londen. Blauw uur en ultra groothoek. Bodemloze inspiratiebron: Koyaanisqatsi.

Alle werken van Rob de Voogd / zzapback


Klantbeoordelingen van De skyline van Rotterdam vanaf de Euromast 5 / 5 (1 beoordeling)

jeffrey
5 / 5
Beoordeling van een geverifieerde klant

goei service snel in huis helemaal top


Lees alle beoordelingen

Waarom je kiest voor De skyline van Rotterdam vanaf de Euromast op canvas

  • Inmiddels al het derde werk van Werk aan de Muur ontvangen. Met tussenpozen van aantal jaren, het is nog steeds top kwaliteit!
  • Fine-art giclée afdrukkwaliteit
  • Ragscherp en kleurvaste prints
  • Gespannen op duurzaam, PEFC-goedgekeurd hout

De skyline van Rotterdam vanaf de Euromast

Koop de foto De skyline van Rotterdam vanaf de Euromast van Rob de Voogd / zzapback op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en Art Frame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Werkcode: 72 703
Kies het materiaal Meer info
Canvas
Kies opties Speciale wens?
Voer zelf een maat in…
165,-
  • Nu gratis verzending!
  • Op maat gemaakt, bekijk de levertijden