Het Réduit op Fort bij Rijnauwen, overwoekerd door groen, heeft wat weg van de Tempels bij Angkor Wat.
Fort bij Rijnauwen, gelegen nabij Utrecht, is onderdeel van de Hollandsche Waterlinie. Sinds 2021 is de waterlinie opgenomen op de Unesco World Heritage list
![]()
Dit werk wordt aangeboden door Arthur Puls Photography
Op pad gaan en foto’s klikken van wat ik tegenkom, is een van mijn passies. De uitdaging daarbij is om het meeste te halen uit het samenspel tussen weer, licht en landschap.
Enerzijds leg ik de grootsheid van het landschap vast op beeld. Anderzijds zoek ik ook altijd details die ik uitvergroot. Ik volg altijd het licht. Ik schiet in de omgeving van Utrecht; Amelisweerd, Krommerijnstreek, de Utrechtse Heuvelrug maar ook regelmatig elders in het (buiten-)land.
Boven aan mijn fotografie verlanglijstjes staan altijd ruige landschappen, zoals in de Alpen, Schotland, Scandinavië etc.
954 730