Een kunstenaar schildert zijn koopwaar voor zijn winkeltje in de bazaar van Isfahan Iran. de grote bazaar van Isfahan is een must voor elke bezoeker. Je kunt een korte wandeling maken over het hoofdpad van de bazaar en een glimp opvangen van de kleuren, geuren, smaken, architectuur en de mensen van de bazaar zodat je een verhaal kunt vertellen met een paar egoïsten en waarschijnlijk wat souvenirs.
![]()
Dit werk wordt aangeboden door Jeroen Kleiberg
Laat je meenemen op een reis langs de mooiste plekken van de wereld. Mijn passie voor het buitenleven en minder bekende bestemmingen inspireert mij om de wereld te verkennen en vast te leggen in prachtige beelden. Van ongerepte natuur tot drukke stadsgezichten, elke locatie heeft zijn eigen unieke schoonheid.
Als ik de wereld niet op de fiets verken, fotografeer ik graag de skylines van de stad. Op https://www.bestemmingonbekend.nl publiceer ik mijn reisverhalenl. Check gerust mijn portfolio op https://www.jeroenkleiberg.com
Laat u inspireren door de unieke beelden die ik tijdens mijn reizen heb vastgelegd en haal een stukje van de wereld in huis door een foto te kopen die ik hier aanbied.
693 772