Het bekendste gebouw van Singapore. Gefotografeerd vanuit een nieuwe perspectief. Hierdoor is het gebouw niet direct herkenbaar maar biedt het een vernieuwend beeld. Het fijne lijnenwerk in het midden en de brede lijnen aan de zijkanten zorgen voor een haast abstract beeld. Door de omzetting naar zwart-wit wordt dit effect nog extra benadrukt.
Ik heb geprobeerd om een wereldberoemd gebouw op een nieuwe en onbekende manier te fotograferen. Door voor dit perspectief te kiezen vindt niet direct de herkenning plaats, maar kun je focussen op wat je ziet. Voor sommigen zal de herkenning dan komen, voor de meesten zal het "o-ja!"-moment pas komen als je zegt wat er te zien is.
Hiermee heb ik een beeld geprobeerd te creëren dat de aandacht vast weet te houden en zorgt voor een absolute blikvanger.
![]()
Dit werk wordt aangeboden door Bas Alstadt Fotografie
Ik fotografeer al jaren met veel plezier. Mijn doel is unieke foto's te maken die uitnodigen om naar te blijven kijken.
1 051 197