Paardenbloem macrofotografie

- Werkcode: 372 766

Watze D. de Haan over Paardenbloem macrofotografie

In het voorjaar zie je de pluisjes voorbij komen. Als de paardenbloem is uitgebloeid komen deze mooie doorzichtige pluisjes er voor in de plaats. Bij elk zuchtje wind komt het zaad losser van de bol om uiteindelijk weg te zweven. Ergens anders groeit er dan weer een andere paardenbloem. Een mooi cyclisch proces. Ook de doorzichtige paardenbloem is fotogeniek, op de foto zie je daar een voorbeeld van.
Watze D. de Haan profielfoto

Dit werk wordt aangeboden door Watze D. de Haan

Je ziet wat je wilt zien en wat je ziet kan ook anders zijn. Fotograferen vanuit respect, verwondering en bewondering met voorkeur voor macro-, sport- en natuurfotografie.

Alle werken van Watze D. de Haan


Waarom je kiest voor Paardenbloem macrofotografie op canvas

  • Inmiddels al het derde werk van Werk aan de Muur ontvangen. Met tussenpozen van aantal jaren, het is nog steeds top kwaliteit!
  • Fine-art giclée afdrukkwaliteit
  • Ragscherp en kleurvaste prints
  • Gespannen op duurzaam, PEFC-goedgekeurd hout

Paardenbloem macrofotografie

Koop dit digital art werk Paardenbloem macrofotografie van Watze D. de Haan als reproductie op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en Art Frame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Werkcode: 372 766
Kies het materiaal Meer info
Canvas
Kies opties Speciale wens?
Voer zelf een maat in…
131,-
  • Nu gratis verzending!
  • Op maat gemaakt, bekijk de levertijden