Prints in de hoogst mogelijke kwaliteit
Fine-art prints gelijmd op aluminium panelen
Aluminium, ook wel bekend als dibond, is het materiaal dat je kiest als je het beste van het beste wilt hebben. Als je wel eens in een fotomuseum bent geweest, dan heb je aluminium van dichtbij gezien. Werken worden in fine-art kwaliteit geprint op fotopapier. Deze worden verlijmd op stevige aluminium panelen.
Alleen het beste is goed genoeg
Canvas: Een klassiek materiaal van giclée kwaliteit
Canvas prints van Werk aan de Muur worden geprint op spierwit polykatoen canvas van de hoogste kwaliteit. Bij ons krijg je geen goedkoop linnen! Onze printers printen in 12 kleuren. Dit geeft het beste en meest kleurechte resultaat. Zwart is ook écht zwart. Onze canvassen hebben geen kleurzwemen.
Innovatief product van hoge kwaliteit
Xpozer
Fine-art prints op dun kunststof (polyester) folie. Het resultaat is een matte print in hoge resolutie. Je ziet details in het werk die je op je scherm niet zag. Met het unieke Xpozer ophangsysteem span je het werk strak op. De foto hangt 2 cm voor de muur. Dat creëert een mooi zwevend effect.
Ga voor een prachtige dieptewerking
Acrylglas
Werken worden gedrukt op hoogwaardig fotopapier en achter acrylglas geplaatst. Dit geeft een mooie dieptewerking en versterkt de kleuren en details van het werk. Het werk wordt verstevigd met een aluminium paneel aan de achterzijde.
Prints achter echt glas
Ingelijste fotoprints
Het mooiste werk verdient een prachtige lijst. Je favoriete werken worden op de beste printers op 260 grams satin fotopapier geprint. De inkt beschermt tegen UV-licht en zal niet vervagen.
Breng een beetje natuur in je huis
Hout
De houtstructuur is goed te zien door de print heen. Combineer een stukje natuur met prachtige werken uit onze collectie. Het hout dat we gebruiken is zowel FSC- als PEFC-gecertificeerd. Het hout wordt duurzaam gewonnen, en voor elke boom die gekapt wordt, wordt een nieuwe geplant.
Zeer hoge kwaliteit fotoprints
Fotoprints
Je favoriete werken worden geprint op de beste printers op 260 grams satin fotopapier. De inkt beschermt het werk tegen UV-licht en zullen niet vervagen. Fotoprints zoals je nog nooit gezien hebt!
Je favoriete print groots aan je muur!
Behang
Een snelle make-over met een uniek resultaat. Ga voor impact met je favoriete werk levensgroot aan je muur. Dat kan met ons supersterke fotobehang.
Stoer, stevig en haarscherp
Staal
Het stoere karakter en de strakke uitstraling maken van staal een echte eyecatcher in een modern interieur. Verkrijgbaar in mat of hoogglans.
ochtend zonlicht kwam in het Speulderbos tijdens deze prachtige herfst ochtend mooi tussen de bomen. De grond was mooi bekleed met de herfstkleurige afgevallen bladeren. deze foto is met een meervoudige belichting gemaakt waar door je dit dromerig effect
Welkom, fotografie heeft me altijd geïnteresseerd ben graag creatief bezig. Vooral het spelen met licht, juiste compositie vinden om dikwijls een klassieker toch even anders vast te leggen. 'k Geniet gewoon van het maken van foto's en de resultaten, vooral in de natuur dat ontspant me. Een reden temeer om mijn werk op deze site te publiceren, zodat anderen er ook van kunnen genieten. Alvast bedankt voor de belangstelling.Bent u op zoek naar een originele wanddecoratie voor aan die kale muur? Neem dan eens een kijkje in mijn shop bij "Werk aan de Muur". Mijn werk kan op verschillende materialen en formaten geprint worden."http://VandainFotografie.werkaandemuur.nl"Koop mijn werk op dibond, canvas, poster en ingelijst op Werk aan de Muur" Niet alle werken kan je hier vinden, op https://500px.com/ingridvd kan je ook nog meerdere werken zien. Voor vraag over andere werken kan je steeds mailen ingridvandamme@live.be
Wil je de materialen in het echt zien? Maak een afspraak in onze showroom.
Heb je een handje nodig? Mail ons een foto van je kamer en we helpen je graag.
Verzending binnen Nederland en België is gratis!
Tijdens het afrekenen vind je prijzen voor andere landen.
Alle bestellingen worden op maat gemaakt en zijn klaar om te versturen binnen 5 werkdagen.
Spoed bestelling? Neem contact met op ons, we helpen je graag!
Bij afname van meerdere werken is kwantumkorting mogelijk.
Bij Werk aan de Muur wordt alles op maat gemaakt. Jij kiest het materiaal, de maat en de afwerking. Met deze mate van flexibiliteit kunnen we jouw favoriete werk op veel meer verschillende manieren nog beter bij je laten passen.
Akoestische wandpanelen
Tweeluik
Drieluik
Op maat
Zwart/wit
Andere verhouding
Gebruik onze app en hang een werk virtueel op in je eigen ruimte. Met de werkcode hang je elk werk eenvoudig virtueel op in onze Android, iPhone & iPad app. Meer over de werking van de app .
€ 94 op Canvas, 75x50cm | kies zelf de maat & materiaal S M L XL
€ 94 op Canvas, 75x50cm | kies zelf de maat & materiaal S M L XL
€ 90 op Canvas, 60x60cm | kies zelf de maat & materiaal S M L XL
€ 94 op Canvas, 75x50cm | kies zelf de maat & materiaal S M L XL
Om gebruik te maken van het dashboard als beeldmaker, raden we aan om een recente browser te gebruiken.
Sommige functies (waaronder upload!) werken mogelijk niet met een verouderde browser.