520 740 Kopieer de werkcode
Wonderschone reflectie van de gebouwen aan de Veilinghaven in de nieuwe stadswijk Parkhaven in Utrecht. Strak blauwe lucht boven een strak blauw water reflecteert zowel de voorgrond met de ouderwetse schepen als de moderne gebouwen op de achtergrond.
Altijd de camera bij! Stad, land, bos, altijd! Je weet tenslotte maar nooit. Industrie, oude gebouwen, interessante landschappen. Zowel in Nederland als elders in Europa. Italië is mijn favoriet!
Kleurrijke en heldere foto's zijn er in mijn shop te vinden. Hopelijk soms net dat andere zichtsveld.
3.729 klanten geven ons een 4,7 / 5
Makkelijk te bestellen, prima kwaliteit en service!
We zijn onze inrichting wat aan het ‘restylen’ en wilden niet teveel meer aan de muur.
Met deze reproductie van Werkaandemuur.nl vinden wij het resultaat helemaal geweldig.
Duidelijke instructie, prima kwaliteit.
Een aanrader!
Persoonlijke en heldere communicatie. Een geweldig product: akoestisch doek met geluidsabsorberende panelen: een eyecatcher en fantastische geluidsdemping ineen. Meer dan prachtig geprint.
Mooie kunst voor een voor een betaalbare prijs
Mooie kunst voor een voor een betaalbare prijs van lokale kunstenaars.
Mooi initiatief.
fantastisch !
Het was even slikken toen ik de prijs zag maar het is meer dan de moeite waard, wat een prachtige print aan mijn woonkamermuur ! En ruimschoots op tijd en goed ingepakt geleverd.
Prachtig
Recent twee werken gekocht. Duidelijke info bij bestellen, update over productieproces en ruim van te voren een leverdatum. Top.
Beide werken zijn heel erg mooi!!
Een aanrader
Mooie schilderijen snelle service
Prachtig werk & geweldige service
Prachtig canvas schilderij, mooie kwaliteit en een prettige status update.
Zeer tevreden.
Een grote collectie voor iets leuks aan de muur.V a n alle materialen is een voorbeeld aanwezig zodat je tot een goede beslissing komt.
Goed
Ben erg tevreden met mijn bestelde schilderij. Echt top.
Uitstekend
Mijn ervaring is zeer goed
Snelle en goede handelingen
Denken mee met de klant
Niks is ze te veel
Zeer vriendelijk personeel
Alles keurig verzorgd zoals afgesproken. Bijzonder vriendelijke mailtjes en de bezorging een dag uitstellen was geen probleem. We zijn blij met het mooie canvaswerk op onze slaapkamer. Heel handig is jullie app, om alvast een idee te krijgen hoe het werk zou staan.
Veel keus en veel mogelijkheden. Deskundig advies en prima service. Wij zijn erg tevreden
Meer over Canvas en de andere materialen vind je op: