Aan de voet van een reus van Jan Bakker

1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
137,- - %
Of betaal 3x 45,66 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 518624
Aan de voet van een reus van Jan Bakker
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 518624 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.417 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Jan Bakker

Haddington, Verenigd Koninkrijk

Over ‘Aan de voet van een reus’ van Jan Bakker

De Pamirs in Tadzjikistan is een gebergte bij uitstek waar bergwandelaars komen voor de uitgestrekte wildernis, lege bergen en een waar avontuur. Afgebeeld is een kampeerplek op ruim 4500 meter hoogte aan de voet van een besneeuwde berg van 5300 meter.

Origineel gemaakt door Jan Bakker.
Koop de foto Aan de voet van een reus van Jan Bakker op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Ontdek ons ArtFrame

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling en helemaal zoals jij het wilt.

  • Hoge kwaliteit afdruk
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
Jan Bakker
Haddington, Verenigd Koninkrijk

Jan Bakker is expeditieleider, gespecialiseerd in gebieden die niet bekend zijn bij het grote publiek, waaronder Irak, Afghanistan en Libanon. Ook is hij co-auteur van de wandelgids Trekking in Tajikistan, uitgegeven door Cicerone Press. Hij schrijft artikelen over expedities in extreme berggebieden voor Nederlands- en Engelstalige tijdschriften. Jan woont in Oeganda met zijn vrouw en twee zoons en gaat regelmatig op pad om de bergen van Oost-Afrika te verkennen.

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten