Adelaar van Cora Westerink

Werkcode: 1 031 437 Kopieer de werkcode

Cora Westerink profielfoto Collage van diverse soorten papier, gedroogde bladeren, textiel, acrylverf.
Altijd al een zwak gehad voor papier. Er zijn veel verschillende soorten die allemaal anders aanvoelen en anders reageren op lijm en vocht tijdens het verwerken. Daar hou ik van, die onvoorspelbaarheid.
Mijn inspiratie komt vaak voort uit slechts één enkele snipper of afbeelding. In dit geval was dat natuurlijk de kop van de arend. Het Amerikaanse nummerbord benadrukt dat het hier om een Amerikaanse adelaar gaat.
Rechtsonder staat, verscholen: 'Wees bewust van wat er speelt'. Om die reden koos ik voor het muziekpapier (letterlijk) en de vis die maar beter op z'n hoede kan zijn. ;-)
Iedereen voelt wel eens die adelaar in zijn nabijheid.
Ik word er blij van als men zegt: ik zie steeds meer, hoe langer ik kijk.

Dit werk wordt aangeboden door Cora Westerink

Altijd al een grote voorliefde gehad voor papier! Kraftpapier, mooi behang, teer vloeipapier, maar ook bonnetjes, cadeaupapier, oude foto's, vergeeld papier uit oude boeken, tijdschriften. Heel veel bewaard en daar ben ik nu blij om!
Mijn werk begint vaak met een vaag idee, soms zelfs niet meer dan een snipper. Dan komt het verzamelen. Up-cycling van heel diverse materialen. Papier natuurlijk, maar ook textiel, folies en gedroogde materialen. En kijk maar goed: in bijna al mijn werken kijkt wel iets of iemand je aan!
Ik hoop dat mijn werk je aanspreekt!

I always had a great love for paper! Kraft paper, beautiful wallpaper, tar blotting paper, but also receipts, gift wrap, old photos, yellowed paper from old books, magazines. Saved a lot and I'm happy about that now!
My work often starts with a vague idea, sometimes no more than a scrap. Then comes the collecting. Up-cycling of very diverse materials. Paper of course, but also textiles, foils and dried materials. And take a good look: in almost all my works something or someone is looking at you!
I hope my work appeals to you!

Meer weten over Cora Westerink?

Klantbeoordelingen

Dit werk heeft nog geen beoordelingen.
3.960 klanten geven ons een 4,8 / 5

    DJ Moedt
    Nederland
    5 / 5

    Prachtige kwaliteit.
    Ik had al eerder een canvas gekocht bij werkaandemuur en dat was erg goed bevallen. Zo ook deze keer, keurig verpakt kwamen de twee schilderijen aan. En ze zijn weer prachtig. Omdat er al een ophanglipje aan zit kon ik ze makkelijk ophangen en nu hangen ze te pronken aan de muur.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in november 2020
    Johannes
    Nederland
    5 / 5

    Prima kwaliteit en volgens de afgesproken levertijd in huis!!

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in januari 2019
    Wietske
    Nederland
    4.5 / 5

    Geweldig
    In 1 woord wauw!! Is het geld zeker waard.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in oktober 2020
    Dick
    Nederland
    4.5 / 5

    Goed geregeld
    Duidelijke website, veel keuze, redelijk snelle levering, goede communicatie. Maakt de belofte goed waar

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in november 2021
    Wilco
    Nederland
    4 / 5

    prachtig produkt
    Heel mooi ingelijst canvas

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in december 2021
    Piet Sanders
    Nederland
    5 / 5

    simpel en betrouwbaar
    mooie keuze, flexibele maten en flexibel te bestellen; goeie en betrouwbare service.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in november 2021
    Lilian en Ben
    Nederland
    5 / 5

    Snelle reactie op mail. Wordt meegedacht. Eindresultaat geweldig

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in augustus 2017
    Robert jan
    Nederland
    5 / 5

    Schitterend
    Prachtige canvas doeken. Zeer goed ingepakt. Goede levering. Ben erg tevreden. Zo mooi.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in oktober 2019
    Nanda
    Nederland
    5 / 5

    Super leuke mailtjes ontvangen nadat wij besteld hadden. Ons schilderij staat prachtig. Goede aflevering. Heel blij mee. Volgende keer bestellen wij weer bij Werk aan de Muur. Dikke dikke 10.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in juni 2019
    Erwin Mulder
    Nederland
    4 / 5

    Zoals de beschrijving een mooi en kwalitatief product

    Geverifieerde beoordeling van Google Besteld in maart 2023
    H. Zeilstra-Quak
    Nederland
    5 / 5

    Goede en snelle communicatie via email wat er gaat gebeuren. Mooi en superscherpe foto op Canvas, erg blij mee. Snelle levering, kortom één en al tevredenheid!

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in augustus 2017
    Marjolein
    Nederland
    5 / 5

    Op alle fronten, top!!
    Echte topservice. Heel vaak heen en weer gemaild om te overleggen over een schilderij, om zo met hun advies tot de juiste keuze te komen. Alle mensen waren even vriendelijk, snel met reageren en niks was teveel gevraagd. Daarna ook nog geweldige service omdat er een hoekje van het schilderij losliet, en we meteen een nieuwe toegestuurd kregen. Echt top service met top mensen!!

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in juli 2021

Plus- en minpunten

  • Eenvoudig wisselbaar: Werk is te vervangen door enkel een los doek te kopen
  • Optionele akoestische functie
  • Modern en betaalbaar alternatief voor canvas
  • Zelfbouw pakket, je zet het zelf eenvoudig in elkaar. Bekijk de montage instructies.

Een modern alternatief voor canvas

Met een moderne en dunne lijst in de kleuren wit, zwart, goud of aluminium hang je een prachtig Werk aan de Muur. En de afmeting is geen beperking. ArtFrame bestel je tot 15 bij 3 meter groot.

Tijd voor iets nieuws in huis? Bestel een los verwisselbaar doek en in een handomdraai verander je van look. Duurzaam én betaalbaar.

Last van galm in huis of kantoor? Kies voor de optionele geluiddempende panelen en pak het akoestiek probleem goed aan.

Koop dit vogel kunstwerk Adelaar van Cora Westerink op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Materiaal
Wat is dit?
Opties
Eigen maat…
ArtFrame zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
Een wisseldoek span je op in je bestaande ArtFrame.
121,-
  • Nu gratis verzending!
  • Op maat gemaakt, bekijk de levertijden