212 779
Oudezijdskolk Amsterdam, avondfoto vanaf de Prins Henderikkade.
![]()
Dit werk wordt aangeboden door Mario Calma
Goede service en je krijgt gewoon wat je vraagt.
Het kunstwerk hangt mooi aan de muur, maar aan het transport is nog wel iets te verbeteren. De vervoerder stond ineens voor de deur, zonder aankondiging of track en trace. Gelukkig was ik thuis.
Positief
Perfect zoals verwacht
Superblij met ons nieuwe gedurfde kunstwerk aan de muur. Heeft zeer goed uitgepakt bij onze meubels, prachtige kwaliteit en perfect verzonden en ingepakt. Verder hele leuke updates over de maker en duidelijke tips over maten kiezen en ophangen. Voor herhaling vatbaar!
Alles wat is beloofd is waar gemaakt
Keurig op tijd geleverd. Kwaliteit geweldig.
Met zorg en liefde gemaakt!
Ik ben zeer tevreden over "Werk aan de muur". Je bestelt niet zomaar iets op "internet", maar je bestelt bij een bedrijf waar met zorg en liefde aan je bestelling wordt gewerkt.
Je wordt op de hoogte gehouden over de vorderingen van je bestelling en de levering vindt plaats op de dag waarop het jou uitkomt.
Ze vinden het ook belangrijk te weten hoe het werk je bevalt en of het een mooi plekje heeft gekregen.
Geweldig bedrijf met goede kwaliteit schilderijen. En snel geleverd.
Makkelijk besteld, snel geleverd. Goede kwaliteit
Veel keuze zowel in afbeelding als uitvoering. Snelle levering
Super service!
Omdat we er niet uitkwamen, hebben we de mensen van Werk aan de muur om suggesties gevraagd. Daar zat een aantal beelden tussen die we zelf ook hadden geselecteerd, maar ook een aantal nieuwe suggesties. We zijn hierdoor op andere gedachten gebracht en konden een keuze maken waar we beiden achter staan! Super!
Keurig verzorgd het is echt goed
Het schilderij is mooi en is keurig gemaakt en stevig verpakt en verstuurd
Goede adviezen en uitstekende communicatie over bestellen en verzenden
Alles en iedereen is prima daar
Ik had mooi schilderij uitgezocht om poster van te maken maar er niet aan gedacht dat dat wel even tijd kost.Er zijn natuurlijk meer mensen die iets bestellen.Mailtje gestuurd of het misschien eerder kon en ja hoor omdat het er voor een bepaalde gelegenheid moest zijn gingen ze dat in orde makenWaar vind je zoiets nog dat men met speciale wensen rekening houdt.
De poster was prachtig en zo keurig verpakt alle lof!
Shop nu met 10% korting
Nog 5 dagen en 6 uur geldig!