3.697 klanten geven ons een 4,7 / 5
Het werk was zorgvuldig ingepakt, het canvas hangt erg mooi aan de muur. We zijn er erg blij mee!
Geweldig
In 1 woord wauw!!
Is het geld zeker waard.
Top service en kwaliteit!
Ik ben heel tevreden over mijn aankoop! De kwaliteit is prachtig en de service heel netjes. Na ontvangst bleek een frame deel beschadigd te zijn tijdens het transport. Na contact met de klantenservice kreeg ik snel het nieuwe onderdeel opgestuurd.
Dank!
goed en communicatie prima
makkelijk en goed ingelicht.. omschrijving etc.
Helaas zat er bij de levering stof achter het glas. Het schilderij is gratis opgehaald en de stof is verwijderd. Prima service
Schilderij is erg mooi en goed bezorgd
Een geweldig bedrijf met zeer deskundige werknemers. Er wordt precies uitgelegd wat de mogelijkheden in materiaal zijn en denken ook mee als je niet helmaal (niet zo verwonderlijk) weet welk werk je op de muur wilt hebben. De keuze is zeer groot! Bij dit bedrijf nemen ze alle tijd voor je! Zeer tevreden over levertijd, klantenservice en het product zelf. TOP!
Service uitstekend
Na de bestelling uitstekend op de hoogte gehouden van het productieproces via mail.
Betaalbare kunst aan de muur
Prettige website waardoor je eindelijk de Ikea schilderijen kunt vervangen door iets betaalbaars en moois.
Af te drukken als poster, of op verschillende andere ondergronden op verschillende formaten. Wij zijn er erg blij mee.
Wordt goed verpakt en redelijk snel verzonden. Wij komen zeker nog eens terug.
Top
Fijn dat je het kunt visualiseren. Perfecte verzorging
Geweldig
Prachtige canvas werken en zeer snel en keurig verpakt afgeleverd !
Leuk persoonlijk contact als je vragen hebt en je krijgt ook heel snel een reactie. Wij hadden een ‘spoedverzoek’ en dat wat geen enkel punt. Goede service dus! De kwaliteit van het papier is goed en het resultaat in de kamer is een echte metamorfose.
Canvas schilderijen en fotografische kunst op canvas van Werk aan de Muur worden geprint op spierwit polykatoen canvas doek van de hoogste kwaliteit. Het canvas doek wordt strak opgespannen over een houten frame van duurzaam PEFC-goedgekeurd hout.
Meer over Canvas en de andere materialen vind je op:
Shop nu met 10% korting
Nog 3 dagen en 6 uur geldig!