Bleekerij op Scheveningen met in de verte de oude Anthonius Abtkerk aan de Scheveningseweg. De tekening is gemaakt vanuit het Noorden en de bleekerij lag waarschijnlijk tussen de Badhuisstraat en de Kerklaan.
De Badhuisstraat werd in 1860 aangelegd en de Vijzelstraat in 1888. Die werd tot 1890 de Wagenstraat genoemd. In 1875 werd begonnen met de bebouwing van de Badhuisstraat. De Kerklaan werd in 1876 aangelegd.
In 1882 was het gebied tussen de Kerklaan en de Badhuisstraat nog een duingebied met gras, dat blijkbaar werd gebruikt voor het bleken van wasgoed en het boeten van netten.
De gebouwen midden voor en rechts op de aquarel van Vincent van Gogh zijn waarschijnlijk de achterkant van huizen in de Badhuisstraat in 1882.
