Over ‘Breken door zee-ijs in Antarctica’ van Family Everywhere
Tijdens onze reis in Antarctica hebben we ook door het ijs moeten breken. Soms door dik ijs en soms door dun ijs. Machtig overweldigend mooi, zowel het beeld van het brekend ijs als het kraken van het ijs. Dit was nabij McMurdo sound.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn naam is Eefke. Samen met mijn man en twee kinderen van vier en twee jaar reis ik fulltime rond in onze campertruck. In 2021 waren wij in Europa. In Juli 2022 hopen wij onze truck naar Noord Amerika te verschepen om daar onze reis verder voort te zetten. Onderweg fotografeer ik de mooiste natuurschoonheden en ik geef je graag de mogelijkheid om deze ook in je eigen huis te kunnen bewonderen.
Als je een foto op ons Instagram of Facebook account hebt gezien, die je…
