1 019 079 Kopieer de werkcode
Expositie Dutch Drummers
(P60, Amstelveen van 02-09 t/m 02-12-2022)
Foto: 07-05-2022 (Ziggo Dome)
Op zaterdag 7 mei 2022 stonden de 4 finalisten van 'The Tribute - Battle of the bands' (programma van SBS6) live in de Ziggo Dome tijdens The Tribute - Live in Concert!
Cesar Zuiderwijk (Golden Earrings / Sloper / Drum Demons) opende de avond met een indrukwekkende solo.
Cornelis Johannes (roepnaam Cor, later zelf veranderd in Cesar) Zuiderwijk (Den Haag, 18 juli 1948) is een Nederlandse drummer. Sinds 1970 is hij lid van de Haagse rockband Golden Earring.
Op zijn elfde begint hij met gitaarspelen. Twee jaar later stapt hij over op drums. Intussen is zijn vader overleden, en Zuiderwijk zal later verklaren dat deze gebeurtenis voor hem aanleiding vormde om te gaan drummen - het was de beste manier om zijn opgekropte agressie te botvieren. Hij drumt achtereenvolgens bij een schoolbandje, bij The Ladybirds, bij Hu & The Hilltops en bij Livin' Blues.
In 1970 wordt hij door Golden Earring gevraagd als opvolger van Sieb Warner. Zuiderwijk blijkt muzikaal en sociaal de perfecte toevoeging aan het drietal George Kooymans, Barry Hay en Rinus Gerritsen. Afgezien van twee tijdelijke vijfmansbezettingen met achtereenvolgens Robert Jan Stips en Eelco Gelling, bestaat de Earring sindsdien uit deze vier vrienden. Zuiderwijk voegt aan de optredens een steeds langer wordende drumsolo toe, die hij afsluit door zichzelf over zijn drumstel heen te lanceren.
In 1985 komt Zuiderwijk in het nieuws als de politie na een inbraak in huize Zuiderwijk op zolder een pistool vindt. Zuiderwijk zou dit jaren eerder na een Amerikaanse tournee hebben meegesmokkeld in zijn drumstel. Hij wordt veroordeeld tot een maand gevangenisstraf. Later dat jaar speelt Zuiderwijk samen met jazzmuzikant Jasper van 't Hof in het eenmalige samenwerkingsverband Labyrinth. Julya Lo'ko wordt aangetrokken als zangeres. In deze periode baart hij opzien met zijn uitrusting die onder meer bestaat uit discodrums, rode getriggerde perspex kubussen, en een drumjasje dat is voorzien van sensors voor elektronische drums. In 1985 richt Zuiderwijk samen met bassist Rinus Gerritsen de Haagse muziekwinkel Rock Palace op. De winkel in de Torenstraat wordt een ontmoetingsplek voor Haagse muzikanten.
Zuiderwijk is ook actief als docent. Hij ziet in september 1992 een droom uitkomen als hij samen met duizend drummers op een drijvend ponton in de Maas in Rotterdam musiceert en Radar Love uitvoert. In 1999 wordt hij door War Child uitgenodigd om in de Bosnische stad Mostar door de oorlog getraumatiseerde kinderen drumles te geven.
De ultieme droom? Ooit een fotoboek uitbrengen onder de titel ‘Drummers Solo’. Een koffietafelboek met veel foto’s van drummers en weinig tekst.
Waarom? Ik ben behalve muziekliefhebber ook een enthousiaste drummer en drummers worden nou eenmaal vaak ‘vergeten’ bij fotografen omdat ze moeilijk vast te leggen zijn.
Tijdens de Europese tour van..
Lees verder…
Bestelling op canvas keurig geleverd gekregen. Ziet er prachtig uit.
Top bedrijf. Schilderij besteld in een afwijkende maat. Precies gemaakt zoals wij het wilden. Op beloofde tijd geleverd en perfect verpakt. Werk aan de muur is absoluut een aanrader.
geweldige mooie kwaliteit en uitstekende service
Ben zeer tevreden met jullie aandacht en werkwijze.
Foto kan ik helaas nog niet sturen omdat het schilderij nog niet aan de muur hangt.
Het is een verjaardags cadeau voor mijn vrouw en die is pas 14-11 jarig.
Maar als hij hangt zal ik aan jullie denken.
(Translated by Google) Above expectations, very beautiful and high quality. Good delivery and easy to attach to the wall. I just don't know any room for improvement. The only thing that was difficult was making a choice from so much beautiful work. Compliments! (Original) Boven verwachting, heel mooi en kwalitatief. Goede levering en goed aan de muur te bevestigen. Ik weet gewoon geen verbeterpunt. Het enige dat lastig was, is het maken van een keuze uit zoveel mooi werk. Complimenten!
Mooi afgewerkt met een klein schoonheidsfoutje
Er bleek een fout in het bestand van de foto te zitten waardoor er een witte streep aan de onderkant van het schilderij zichtbaar was. Na melding hebben wij kosteloos een herprint gekregen. Klasse!
Zeer mooie kwaliteit
Werk aan de muur doet wat ze beloven. Echt mooie afdrukkwaliteit en ook degelijk uitgevoerd met perfect ophangsysteem. In ons geval een aluminium uitvoering.
Na de bestelling wordt er door het team van werkaandemuur direct gereageerd per mail, vriendelijk en persoonlijk. De levering verloopt uitstekend en het resultaat van mijn werk aan de muur is mooier dan ik had durven dromen!
Vriendelijk, goede service, hebben gevoel over het doen van zo'n waardevolle aankoop
Wat een top service, en wat bieden ze snelle en goede oplossingen. Ook denken ze fijn en snel met je mee. Het zijn echt toppers
Uitstekende webwinkel!
Na lang speuren op de prachtige site een mooi werk gevonden. Na het doorlopen van het duidelijke bestelproces, wordt je prima op de hoogte gehouden van de voortgang. De aflevering was perfect. Op tijd, heel verzorgd verpakt en het open maken van de verpakking was een feest. Zeer goede kwaliteit, niet alleen van de afbeelding, maar ook van het canvas en de gebruikte constructie. Kortom een 10!
Geweldig goed geregeld allemaal.??
Contact van begin tot eind perfect en alles goed verlopen.Kwaliteit is mooi en goed.
Prima service. Doen wat ze beloven.
Ben zeer tevreden over de website, de service en de kwaliteit van de geleverde werken.
Shop nu met 10% korting