Wat was er eerst, de kip of het ei?
Mariska Vereijken is een beeldmaker uit Gemert, Nederland, die zichzelf heeft ontwikkeld als autodidact fotograaf. In haar eigen studio aan huis heeft ze de ruimte en vrijheid om haar creatieve concepten om te zetten in prachtige beelden. Mariska’s werk varieert sterk, maar haar stijl is altijd herkenbaar.. Lees verder…
Geweldig bedrijf met goede kwaliteit schilderijen. En snel geleverd.
Werk aan de Muur is een aanrader! De app om je werk virtueel op te hangen is top. Tussen bestellen en leveren krijg je per mail leuke info en tips en word je op de hoogte gehouden van de status van je bestelling. Het schilderij (voor in de tuin) voldoet helemaal aan onze verwachtingen. Wat ons betreft is dit niet de laatste bestelling bij Werk aan de Muur.
Geweldige service, zeer vriendelijk, snelle levering en het eindresultaat is werkelijk fantastisch !!!!
mooie canvasfoto
mooie canvasfoto goed verpakt maar nogal duur
Uitstekende communicatie vanuit de klantenservice (Simone), snelle reactie en soepele service ook tav de bezorging. Canvas is heel mooi van kwaliteit en staat prachtig! Ik denk dat menig bedrijf een voorbeeld mag nemen aan de klantvriendelijkheid van Werk aan de Muur. Mijn complimemten.
Goede kwaliteit van een bijzonder mooie reproductie
Koste even wat moeite met uitpakken, maar wat uit de verpakking kwam was zeer de moeite waard. De grote reproductie hangt nu boven de piano en we hebben van menigeen al heel positieve berichten gekregen!
Geweldig
Dit is de tweede keer dat ik iets koop bij Werk aan de muur. Het is prachtig en staat erg mooi in de kamer. Héél goed verpakt en alle info en afspraken waren geweldig.
Snelle levering, snel en net contact via de mail.
Heel erg mooi
Kwalitatief goed en handig op te hangen.
Dat het vrij prijzig is is ook de enige reden dat het geen 10 is. Verder echt alles dikke prima
Klasse hoe de kwaliteit, opvolging na de bestelling en levering zo vlekkeloos verlopen zijn.
Oeps, de marge voor de beginzin was een beetje kort, maar dan maak ik het hier maar goed.
Wat ben ik blij als een kind dat Sinterklaas net op bezoek heeft gekregen en dat dankbaar alle cadeautjes begint uit te pakken. En er vooral van geniet. Toen ik mijn keurig verpakte pakket voorzichtig opende, zag ik beetje bij beetje de kracht en de rauwe puurheid dat dit canvasdoek voor mij uitstraalt. Ik ben zo een beetje een vintage-lover die niet zo houdt van 'gepolijste' kunst. Voor mij moet er iets menselijks in zitten, iets gedurfder dan mainstream en dat heb ik hierbij gevonden. Het past perfect in mijn gedurfde interieur dat heel veel zegt over wat ik belangrijk vind in mijn leven. Mag ik Stephanie nog even bedanken voor haar aangename, vriendelijke manier waarop ze mij per mail begeleid heeft naar mijn prachtige aankoop? Stephanie, zulke klasse waardeer ik ! Jou gedrevenheid geeft een extra toets aan de beleving van dit prachtig kunstwerk. (Heb overigens al meerdere complimentjes gekregen over mijn nieuwe 'muuraanwinst')! Lieve groetjes, Peter Van den Veyver
10 op 10
De werken die ik al gekocht heb zijn bangelijk mooi maar te bediening was heel goed
Prima service, ook als er eens iets mis gaat
Wij bestelden een acryl werk en kregen dit met een beschadiging (flinke deuk) geleverd.
Na wat communicatie en onderbouwende foto's is een nieuw gemaakt werk geleverd, deze keer helemaal heel (ook beter ingepakt).
We genieten er elke dag nog van. Prima service van dit bedrijf!