Drie vrouwen in een bordeel, Edgar Degas uit de oude meesters collectie

Koop Drie vrouwen in een bordeel, Edgar Degas als reproductie geprint op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk Maak dit kunstwerk helemaal van jou
MateriaalKies de uitvoering Meer over dit materiaalMeer over deze uitvoering
AfmetingKies een formaat dat past bij jou
Complete set of wisseldoek?Hoe wil je dit kunstwerk gebruiken?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.ArtFrame™ is eenvoudig zelf te monteren - in een paar stappen klaar om op te hangen. Bekijk hoe simpel het werkt.
2 Kies extra opties Geef het werk de finishing touch
Akoestisch materiaalAkoestische demping (optioneel)
Totaalprijs Jouw kunstwerk
177,- - %
Of betaal 3x 59,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 746925
Drie vrouwen in een bordeel, Edgar Degas van Marieke de Koning
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 746925 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.605 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren

Over ‘Drie vrouwen in een bordeel, Edgar Degas’

Drie vrouwen in een bordeel, Edgar Degas
1877 - 1881
Dit unieke werk is uitgevoerd in de monotype techniek waarbij de kunstenaar met verdunde zwarte inkt tekende op een koperen plaat en daar een afdruk van maakte. Direct na de druk gaf hij plaatselijk de voorstelling kleur met pastel. Degas maakte een groot aantal monotypes met het thema vrouwen in een bordeel, de Scènes de maisons closes. Opvallend is dat hij bij deze werken bewust koos voor deze wat ruwe techniek. Een groot deel van deze reeks heeft Degas in eigen bezit gehouden. Na zijn dood kwam de prent Drie vrouwen in een bordeel in het bezit van kunsthandelaar Maurice Exteens die het werk aan de kunsthandelaar Ambroise Vollard uitleende voor een publicatie in Le Maison Tellier van Guy de Maupassant met afbeeldingen van graveur Maurice Potin

Ontdek ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.

  • Fine-art printkwaliteit
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
4,8/5
Sluiten