De Bonda vormen stam in India in het zuiden van Orissa en telt circa 5000 personen.
De naam Bonda betekent "naakte mensen". Onder invloed van de Engelsen zijn de Bonda-vrouwen halverwege de 20e eeuw lendedoekjes gaan dragen, terwijl ze van oudsher uitsluitend een bedekking van vele kralenkettingen hadden.
De Bondo zijn animistisch en worden tot de Adivasi gerekend. Ze hebben zich altijd verzet tegen het hindoeïsme en het modernisme en hun dorpen zijn verboden gebied voor overige Indiërs en buitenlanders.
Bondo-vrouwen hebben een kaalgeschoren hoofd en hebben een hoofd- borstbedekking van kralen. Het wordt ze door de mannen verboden een sari te dragen. Wanneer ze naar de markt gaan dragen ze doeken die hun rug en schouders bedekken. Als een Bondo-meisje rond de twintig is trouwt ze met een jongen van 14 à 15 jaar. Het huwen van een jongere man garandeert de vrouwen zorg tijdens hun oude dag.
Gedurende mijn reizen over de diverse continenten heb ik onder andere veel portretten gemaakt. Straat fotografie en portretten zijn de dingen waar ik me dan mee bezig houd. De landen die ik samen met mijn vrouw bezocht heb zijn Ethiopie, Mali, Zuid Afrika, Verenigde staten, Canada,.. Lees verder…
geweldig
Goede verzending, prachtig exemplaar
Alle lof voor jullie !! Goede en prettige communicatie, snelle levering en nu een werkelijk prachtig canvas print aan de muur !
Ruime keuze, fraaie collectie, de afspraken nakomen, binnen de afgesproken tijd geleverd. Kortom, prima partner
Het bedrijf denkt goed mee,snelle reactie terug. Alles netjes door gemaild.
Mooie website, enorme keus, duidelijke uitleg over het afdrukken van een foto op verschillend materiaal. We hebben in eerste instantie een verkeerde foto op staal ontvangen maar dit is snel en correct opgelost, communicatie met Werk aan de Muur als zeer prettig ervaren en binnen een paar dagen mochten we het juiste kunstwerk ontvangen. We zijn heel erg blij met de keuze die we hebben gemaakt, is precies zoals we in gedachten hadden. Wat ons betreft is Werk aan de Muur een aanrader!
Goed
Ben erg tevreden met mijn bestelde schilderij. Echt top.
Heel goed
Heel goed mooi schilderij laten maken .op canvas .Heel mooi geworden ,ben er heel blij mee.
Het "werk" wordt netjes afgeleverd en men is meedenkend over het bestelde o.a. of de maatvoering klopt en het dan naar wens is!
Er zit echt passie en inzet achter !!!
Werk aan de Muur,...…….ik ken ze al jaren !!!
Ze zijn gewoon goed !!!
====================
mooi aanbod en materiaalkeuzen goede info over besteltraject en netjes en snel geleverd
2 keer een topervaring.
Via VT Wonen aan dit mooie bedrijf gekomen. Inmiddels twee mooie "werken aan de muur". Service is top, zo ook de nette levering. Echt waar voor je geld.
Veel keuze en diversiteit, een echte aanrader.
GEWELDIG.
Mijn ervaring met Team Werk aan de Muur is in 1 woord GEWELDIG. Altijd heel vriendelijk. Denken graag mee met de klant en houden ook rekening met specifieke wensen. Doen hun uiterste best ook voor speciale verzoeken betreft o.a. eerder leveren etc. Reageren ook meteen. Super. Heel graag tot een volgende keer. Billy en Unice