Close up van Remco Evenepoel tijdens de beklimming van de Muur van Hoei. Door de natte weersomstandigheden krijgt deze foto een extra dimentie. De regendruppels op de bril, de modderplekken op de trui met zowel de regenboogkleuren als ex wereldkampioen als de gouden kleur voor zijn Olympische titel. De houden helm maakt het geheel af. Unieke foto.
Wielrennen zit in mijn hart, zelf op de fiets of langs de kant foto's maken. Je komt op plaatsen met prachtige natuur, dorp of stad. Het peloton komt voorbij, de storm gaat liggen, wat overblijft is zo nu en dan een prachtige foto. Van uit het.. Lees verder…
Perfecte service, levering zelfs 1 dag vroeger dan voorzien!
Leuk aan de muur en zeker niet te duur
Al zoekende ,naar iets van kleur aan de muur.kwamen we bij werk aan de muur uit. Wat een leuke schilderijen hebben ze daar.
Top . Gaan we de volgende keer zeker weer bezoeken.
Gr Peter en Diane Smits
Correcte afspraken, geleverd zoals het hoort. Thanks
Ontvangst op lokatie in Haarlem prima
Via Internet aan het adres gekomen en een mooi exemplaar uitgezocht.
In de winkel werden we prettig te woord gestaan en geadviseerd. We zijn zeer tevreden over het resultaat en zullen jullie aanbevelen!
Super mooi werk aan de muur
Vriendelijke mensen en super snelle service.
Fantastisch!
Tijdens het uitpakken van het geleverde produkt bleek deze licht beschadigd te zijn. Werkaandemuur heeft dit keurig opgelost door een nieuw doek te verzenden. Het eerder geleverde doek mocht ik behouden/ weggeven.
Uitstekende service en prachtige kwaliteit posters
SUPER blij met onze aankoop bij Werken aan de Muur. Vlotte vriendelijke service met bijgeleverde foto's als eindresultaat
top!
Deskundig advies waardoor de afbeelding die ik aanleverde resulteerde in een prachtige wand,
(Translated by Google) It is easy to order, good service. Nice quality. (Original) Het is makkelijk om te bestellen, goede service. Mooie kwaliteit.
Top bedrijf! Kwaliteit en levert goede service!
Zal hier zeker weer eens wat bestellen of aanbesteden!
Mooi doek, makkelijk in elkaar te zetten!