Laatste appelskelet met rode jurk en rode appel
Beroepsmatig van oorsprong werkzaam op het gebied van de belastingen was schilderen voor mij altijd een tegenwicht voor het stressvolle dagelijkse leven. Aanvankelijk ontwierp ik vooral met stiften op papier en in het verdere verloop met mobiles en beschilderde glazen potten. Met de geboorte van mijn tweede kind ben ik.. Lees verder…
prachtig produkt
Heel mooi ingelijst canvas
(Translated by Google) Received fast and correct information. Shipping went smoothly (Original) Snelle en correcte info gekregen. Verzending vlekkeloos verlopen
Prima
Prachtig schilderij, netjes en zorgvuldig verpakt geleverd. Op tijd voor het jubileum van mijn ouders.
Zowel inkomend als beeldmakers hebben wij en uitgaand als kopers vernemen wij de beste ervaringen met Werk aan de Muur.
Alles keurig verzorgd zoals afgesproken. Bijzonder vriendelijke mailtjes en de bezorging een dag uitstellen was geen probleem. We zijn blij met het mooie canvaswerk op onze slaapkamer. Heel handig is jullie app, om alvast een idee te krijgen hoe het werk zou staan.
Heel mooie schilderijen
Wij hebben nu meerdere keren afbeeldingen op staal besteld en iedere bestelling is boven verwachting. Allemaal foto’s van Monique v Velzen, en allemaal even mooi.
Afwerking is perfect en ophangen super simpel.
De stukken komen ontzettend goed verpakt op het afgesproken tijdstip binnen en de communicatie is uitermate goed.
Goede kwaliteit van een bijzonder mooie reproductie
Koste even wat moeite met uitpakken, maar wat uit de verpakking kwam was zeer de moeite waard. De grote reproductie hangt nu boven de piano en we hebben van menigeen al heel positieve berichten gekregen!
(Translated by Google) Great system that Artframe. And you can determine the cutout and size of your painting yourself. (Original) Super systeem dat Artframe. En de uitsnede en maat van je schilderij kun je allemaal zelf bepalen.
Mooie kwaliteit en ondanks de corona situatie snel geleverd. Heel blij mee!! Helemaal top!
SUPER blij met onze aankoop bij Werken aan de Muur. Vlotte vriendelijke service met bijgeleverde foto's als eindresultaat
Leuk aan de muur en zeker niet te duur
Al zoekende ,naar iets van kleur aan de muur.kwamen we bij werk aan de muur uit. Wat een leuke schilderijen hebben ze daar.
Top . Gaan we de volgende keer zeker weer bezoeken.
Gr Peter en Diane Smits
mooi en simpel op tehangen