Lot en zijn dochters, Jacopo Palma (il Giovane)

Lot en zijn dochters, Jacopo Palma (il Giovane) van Meesterlijcke Meesters

Materiaal, afmeting en opties aanpassen.

,- gratis verzending!

In je winkelmand

Koop dit werk op canvas, aluminium, Xpozer, (ingelijste) fotoprint of behang, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Werkcode: 329422
Kies het materiaal Meer informatie
Canvas
Kies materiaal opties Speciale wens?
96 gratis verzending!

Omschrijving

Lot en zijn dochters, Jacopo Palma (il Giovane), 1610 - 1620

olieverf op doek, h 118cm × b 163cm

Over Meesterlijcke Meesters

Meesterlijcke Meesters profielfotoKoop Oude Meesters in de hoogste kwaliteit.

Alle werken