Poster met een stuurwiel. Een minimalistische illustratie uitgevoerd in het zwart. Perfect voor op bijvoorbeeld de kinderkamer!
Studio Tosca is een creatieve studio & art label van Tosca Abrahams. Studio Tosca is een beetje dwars. Een beetje rebels. Je herkent haar werk aan het spel van fijne lijnen. Met de lijnen wil ze inspireren, nieuwsgierig maken en uitdagen. Uitdagen om buiten de – én misschien wel.. Lees verder…
Goed
Ben erg tevreden met mijn bestelde schilderij. Echt top.
(Translated by Google) The 3 works that have already arrived exceed my expectations, the colors are fantastically beautiful, they are canvases that are very beautifully stretched, beautifully finished, but I always have trouble with the delivery people who never call when they deliver an order, we live on the 2nd floor on Saturdays. We have looked again and again downstairs, using the lift, but the last time my partner went to look at 10 p.m. still no packs, there are still two works left that were going to be delivered on Saturday afternoon in 9160 Lokeren on Sunday, I will see in a text message that the works are in St Niklaas, that is a Merwe if they are delivered at home here, put them in the entrance hall on the wall where everyone can get hold of them, even the people who pass by on the sidewalk because those delivery people have never heard a bell heard and if they don't call we don't know they are there (Original) De 3 werken die al toegekomen zijn die overtreffen mijn verwachtingen de kleuren zijn fantastisch mooi het zijn canvassen die zijn heel mooi opgespannen prachtig afgewerkt alleen heb ik wel altijd last met de bezorgers nooit bellen die als ze een bestelling brengen wij wonen op het 2de verdiep zaterdag hebben we keer voor keer gaan kijken beneden wel met de lift maar de laatste keer is mijn partner gaan kijken om 22 u nog steeds geen pakken er zijn nog twee werken achter die gingen zaterdag middag geleverd worden in 9160 Lokeren zondag zie ik dan in een sms dat de werken in St Niklaas staan das wel een Merwe als hier thuis geleverd worden zetten die in de inkomhal aan de muur waar iedereen ze maar mee te pakken heeft zelfs de mensen die passeren op het voetpad want die bezorgers hebben hebben nog nooit van een bel gehoord en als ze niet bellen weten wij niet dat ze daar zijn
Mijn muur is tot leven gekomen
Ik ben ademloos
Top!
Zeer professioneel, zeer goede kwaliteit en zeer goed verpakt bij levering. Alle vragen worden snel beantwoord. Beveel dit bedrijf zeer aan!
Met zorg en liefde gemaakt!
Ik ben zeer tevreden over "Werk aan de muur". Je bestelt niet zomaar iets op "internet", maar je bestelt bij een bedrijf waar met zorg en liefde aan je bestelling wordt gewerkt.
Je wordt op de hoogte gehouden over de vorderingen van je bestelling en de levering vindt plaats op de dag waarop het jou uitkomt.
Ze vinden het ook belangrijk te weten hoe het werk je bevalt en of het een mooi plekje heeft gekregen.
Mooie kunst voor een voor een betaalbare prijs
Mooie kunst voor een voor een betaalbare prijs van lokale kunstenaars.
Mooi initiatief.
Gewoon goed !
Wij hadden een schilderij besteld, snelle levering echter liet de afwerking van het schilderij te wensen over. Na contact te hebben gehad met werk aan de muur en foto’s te hebben gestuurd werd er een nieuw schilderij voor ons gemaakt. Wij zijn zeer tevreden met deze oplossing en genieten nu van een prachtig schilderij van werk aan de muur.
Vlotte levering en goede communicatie. Mooi schilderij.
Goede service en kwaliteit en een fijn contact.
Schilderij canvas voor de woonkamer gekocht. We wilde een afwijkende maat.
Fijn. Contact en goed advies gekregen.
Schilderij ziet er prachtig uit. Mooie kwaliteit ook. Wij zijn er heel blij mee!
Absoluut het wachten waard!
De contacten met de mensen van Werk aan de muur waren hartelijk en positief. De werken die ik heb uitgekozen zijn nog leuker dan in de catalogus. Ik geniet <3
Goede advisering en service ook bij problemen
Eerste levering liep niet geheel vlekkeloos was eerst niet goed en afgekeurd, vervolgens kwam het schilderij eerder aan dan doorgegeven, maar we waren thuis, helaas was het toch beschadigd, we hadden ook wel een heel groot werk.
Na overleg heel netjes opgelost en weer opgestuurd op exact het moment geleverd van wat was doorgegeven en heel goed ingepakt en zag er prachtig uit.