Detail uit het werk Rivier met ruine en brug van François Boucher (1703-1770). Een rococo werk dat door Nop Briex op impressionistische wijze is bewerkt door met olieverf op een foto op te schilderen. Kunst dat valt onder de categorie 'appropriation art'. Re-cycle kunst.
Ik ben een groot voorstander 'appropriation art' oftewel recycling kunst. Het hergebruik van kunstwerken van schilders van weleer.
Het in een nieuwe context plaatsen van reeds gemaakte kunst of reeds bestaande voorwerpen is niet nieuw. Vincent van Gogh schilderde beroemde schilderijen, zelfs van Delacroix en Rembrandt, na maar dan in zijn eigen stijl. In 1856 Ingres het portret van Madame Moitessier na in zijn eigens stijl. Marcel Duchamp mag als eerste genoemd worden om de zogenaamde 'ready mades' te gebruiken en deze als kunstobject te bombarderen. Appropriation art zien we terug in het Dadaïsme, Cubisme, Surrealisme, Pop Art en Neo-Geo Art en loopt door tot op de dag van vandaag.
Hedendaagse beelden en zelfs die uit het verleden inspireren mij om ze te recyclen voor re-actionair hedendaags impressionistische kunst. Mijn tekeningen en schilderijen zijn schetsimpressies in een losse en vrije stijl, de schilderijen in een kleurrijk palet. Daarnaast vervaardig ik ook collages en digitale kunstwerken (met Photoshop en/of AI).. Lees verder…
Enorme keuze aan hoogwaardige kunstreproducties
Mooie kwaliteit canvas prints.
Zorgvuldig verpakt, en op de geplande dag bezorgd.
Goed geregeld
Duidelijke website, veel keuze, redelijk snelle levering, goede communicatie. Maakt de belofte goed waar
(Translated by Google) Good information and information and photo of very good quality. (Original) Goede informatie en voorlichting en foto van erg goede kwaliteit.
Van de site tot bestellen en leveren is een groot feest
Werk aan de muur biedt een bijzonder assortiment werken van diverse artiesten. De site is overzichtelijk en helder.
Er wordt na het bestellen nog veel informatie gestuurd die het kopen een feestje maken.
Erg blij met onze ?. Fijne en duidelijke communicatie. Schilderij erg goed ingepakt voor transport. Kwaliteit print is mooi.
Zeer tevreden!
We hebben al 5x een groot canvasdoek besteld bij Werkaandemuur.
Het is mooi afgewerkt mooi van kleur goed verpakt dus top!
Dus echt een goed adres om iets moois te vinden en het aanbod is ruim voor iedere smaak.
Absoluut het wachten waard!
De contacten met de mensen van Werk aan de muur waren hartelijk en positief. De werken die ik heb uitgekozen zijn nog leuker dan in de catalogus. Ik geniet <3
Prima verzorging
Vandaag is onze wanddecoratie bezorgd. Mooi in het frame en precies zoals het er op de website uit zag
Ben heel tevreden met mijn foto.Is een echte blikvanger.
Super
Top kwaliteit een prima print boven verwachting. Maar ook netjes en degelijk ingelijst met ophang systeem. Ben super content zeker een aanrader. Ik heb een bestelling geplaatst bij een concurrent. Kan er niet aan tippen.
Geweldig
Mijn eerste mooie reproductie op Alu bibond. Kleurechte weergave.
Goed ophangsysteem en is stevig ingepakt opgestuurd. Een echte aanrader en ik ben alweer aan het zoeken naar een andere reproductie.
Geweldig
Prachtige canvas werken en zeer snel en keurig verpakt afgeleverd !