Stilleven van pioenen, geraniums, narcissen en ovuli op een stenen richel, Italiaanse school (1700) Dit Italiaanse stilleven toont een bos bloemen op de achtergrond en op de voorgrond een handvol vers geplukte ovuli, een soort paddenstoel die veel voorkomt in Zuid-Italië. Deze combinatie was vrij gebruikelijk in Italiaanse stillevens in de 17de eeuw, en beide groepen zijn uitgevoerd met naturalistische belangstelling en aandacht voor detail.
Ontdek meer Oude Meesters in de volgende collecties:
Goede kwaliteit van een bijzonder mooie reproductie
Koste even wat moeite met uitpakken, maar wat uit de verpakking kwam was zeer de moeite waard. De grote reproductie hangt nu boven de piano en we hebben van menigeen al heel positieve berichten gekregen!
De kwaliteit is echt top! Zowel de afruk van de foto als ook het materiaal om het op te hangen. Ik ben erg tevreden! Ook handig dat je met de app alles al op voorhand kunt uitproberen!
Goed advies en perfect afgehandeld
Bestelling gedaan met een zwart frame. Werden keurig gebeld daar we een licht doek hadden. De kans op doorschijnen was aanwezig. Men gaf suggestie om een dikker doek te nemen (geen meerprijs) en dat in dat geval de isolatie niet heel veel zou toevoegen. Overall perfect advies, meedenken en goedkoper alternatief. Echt top!
Topservice
Ik belde op vrijdag of een levering van een schilderij op dinsdag mogelijk was. Alles is in het werk gesteld om dat mogelijk te maken!! Zeer vriendelijk persoonlijk contact en dat alles zonder meerkosten. Echt top!!
Schilderij mooi en volgens verwachting.
Heel tevreden over het snel geleverde advies en over het fotobehang. Dit maakt onze huiskamer uniek.
Doek besteld via de site. Het is prachtig. Heel fijne kwaliteit en lijstsysteem is eenvoudig in elkaar te zetten. Super service.
Uitstekende communicatie vanuit de klantenservice (Simone), snelle reactie en soepele service ook tav de bezorging. Canvas is heel mooi van kwaliteit en staat prachtig! Ik denk dat menig bedrijf een voorbeeld mag nemen aan de klantvriendelijkheid van Werk aan de Muur. Mijn complimemten.
Geweldig
Ten eerste de verpakking die was al super goed en ten
tweede vind ik het hele systeem zoals de lijst en
het plaatsen van het doek zo eenvoudig dat een
ieder het kan doen dus nogmaals grandioos.
Snelle levering, snel en net contact via de mail.
We hebben een prachtig werk aan de muur en de ervaring met de service afdeling is ook perfect. Ik kan ze van harte aanbevelen.
Wat kan ik zeggen, alles aan Werkaandemuur.nl klopt. Van het uitzoeken tot aflevering kan ik geen minpunt bedenken. Ik ben ook bij hun fysieke showroom geweest, ook een aanrader.
Echt een uitstekend bedrijf die vooral qua communicatie een dikke 10 verdient. Als de mail onduidelijk is krijg je zoals in mijn geval een hele goede niet haastige uitleg van Simone . Echt een top bedrijf in de digitale oceaan.