Utrechters, ook wel U-trechters, in avondschemering. Waar ooit werd geladen en gelost en bijvoorbeeld granen met behulp van de hijskraan uit binnenvaarstchip, via trechter in spoorwagon! werd geladen en afgevuld, wordt nu, na de verbouwing van de trechters tot U-trechters, gewerkt, vergaderd, een presentatie of borrel gehouden. Veilinghaven, Parkhaven, Utrecht
Ruimtelijk geïnteresseerd, fotografeer ik de wereld om me heen. Met een voorkeur voor stad en landschap, inclusief alle spannende veranderingen daarin.
3.731 klanten geven ons een 4,7 / 5
Erg mooi schilderij (precies zoals op de website) en prima service
Het schilderij is exact zoals het op de site staat vermeld. Na bestelling werden we heel goed op de hoogte gehouden van de levering. Zelfs toen de leverdatum niet uit kwam, is dit heel snel opgelost (sneller geleverd dan verwacht). Prima service!
Prachtige afwerking, levering volgens afspraak, uitstekend verpakt, telefonische hulp prima. Kortom: een zeer tevreden klant
Geweldig!
Wat een enthousiaste en betrokken mensen werken bij de bedrijf..
Ze denken met je mee vanaf de bestelling tot aan de levering.
Over het werk zelf ben ik ook zeer enthousiast.
Het voldoet helemaal aan mijn verwachting.
goede communicatie, snelle verzending, goed verpakt, mooie foto en kleuren, mooie kwaliteit canvas, net zoals een schilderij
Prima
Prachtig schilderij, netjes en zorgvuldig verpakt geleverd. Op tijd voor het jubileum van mijn ouders.
Super te service en perfecte levering.
Prachtig schilderij. Precies, zoals aangegeven, erg goed verpakt verzonden. Prijs-kwaliteit klopt aks een bus
Veel keuze en mogelijkheden, binnen een paar dagen een fantastisch afgewerkt canvas in huis. Super mooie print!
Het uitzoeken en bekijken van alle soorten kunst en versiering is alleen al een feestje. Dan kun je ook nog kiezen uit verschillende stijlen van omlijsting. Als kers op de taart een goede service, mooie producten en heel betaalbaar. We zijn blij en tevreden!
Top.
Prettig contact, snelle afhandeling, degelijk verpakt. En het werk hang werkelijk prachtig aan de Muur.
helemaal top
goede service, heel mooi werk . Zeer tevreden .
Zeer mooi werk, goeie kwaliteit, voor vele vele jaartjes plezier
Met een moderne en dunne lijst in de kleuren wit, zwart, goud of aluminium hang je een prachtig Werk aan de Muur. En de afmeting is geen beperking. ArtFrame bestel je tot 15 bij 3 meter groot.
Tijd voor iets nieuws in huis? Bestel een los verwisselbaar doek en in een handomdraai verander je van look. Duurzaam én betaalbaar.
Meer over ArtFrame en de andere materialen vind je op: