Mooie grote Monstera Deliciosa ofwel gatenplant blad fotoprint met zacht roze blush en zalm kleur tinten.
De Monstera is inmiddels een populaire kamerplant maar niet altijd geschikt. Oorspronkelijk komt de plant uit de tropische regenwouden van zuid Mexico. De plant moet dus verbouwd worden in een kas en zaden komen uit Mexico. Ook is de Monstera helaas giftig. Bij kleine kinderen en huisdieren kan je de soort dus beter laten staan. Zo'n Gatenplant als fotoprint is dan de ideale oplossing.
Ook als je de plant al in huis hebt kan zo'n werk aan de muur natuurlijk niet uit de collectie missen. De zacht roze blush en zalm kleuren maakt de plant lekker uniek.
Ook leuk: Geef deze foto cadeau aan een planten liefhebber of iemand die veel zacht roze tinten in het interieur heeft.
Fotografie: Denise Tiggelman
![]()
Dit werk wordt aangeboden door Denise Tiggelman
Mooie natuur en botanische fotografie passend bij jouw interieur. Veel keuze in planten printjes van bekend tot onbekend.
Lees verder voor meer informatie:
Blader door mijn shop en ontdek een foto die past bij jouw interieur.
Mijn botanische prints zijn beschikbaar van Mediterraans en Tropisch tot Bohemisch en vintage. Van de meest populaire soorten zoals de Monstera gatenplant en Maranta gebedsplant tot minder bekende zoals de ijsblauwe cypressenkruid. Voor iedereen wat wils!
Wist je dat zelfs een blik naar een foto van een plant al genoeg kan zijn om je stress te verminderen?
Met mijn grote liefde voor natuur laat ik je even stilstaan om de details en pracht van planten in je op te nemen. Gecombineerd met mooie weetjes van de soorten geef ik jouw en alle kijkers mooie inzichten. Zo wil ik doorgeven hoe belangrijk onze natuur is.
Vind mij ook op: https://www.natuufotograafdrenthe.nl
Facebook: Denise-Tiggelman-Fotografie
Instagram: denise.tiggelman.fotografie
Twitter: DTiggelman
922 131