Over ‘Zonsondergang bij het Opera Huis in Oslo, Noorwegen’ van Henk Meijer Fotografie
Een avond bij het Oslo Opera House (Noors: Operahuset) is de thuisbasis van de Noorse Nationale Opera en Ballet en het nationale operatheater in Noorwegen. Het gebouw is gelegen in de wijk Bjørvika in het centrum van Oslo, aan het hoofd van de Oslofjord.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Met Henk Meijer de wereld rond
Hij legt de mooiste plekjes vast met zijn cameraHenk Meijer is een professionele landschaps- en stedenfotograaf gevestigd in Nederland. Zijn werk is wereldwijd gepubliceerd in reisbrochures, foto- en glossy magazines, advertenties, flyers, tijdschriften, boek- en cd-covers, post- en wenskaarten, kalenders, kranten, tv-displays en bedrijfspresentaties.
Henk is gespecialiseerd in weids 2:1, 3:1 en 65:24 Xpan panorama formaat en daardoor vaak gebruikt voor kantoren, hotels en vergader ruimtes.
Henk…
