prachtige witte papegaai vogel
Bedacht door haroulita, gevisualiseerd met AI.
Digitaal kunstenaar.. Lees verder…
Snelle reactie op mail. Wordt meegedacht. Eindresultaat geweldig
Helaas zat er bij de levering stof achter het glas. Het schilderij is gratis opgehaald en de stof is verwijderd. Prima service
Perfect
Mooie schilderijen foto’s etc
Fantastisch!
Tijdens het uitpakken van het geleverde produkt bleek deze licht beschadigd te zijn. Werkaandemuur heeft dit keurig opgelost door een nieuw doek te verzenden. Het eerder geleverde doek mocht ik behouden/ weggeven.
Topservice
Ik belde op vrijdag of een levering van een schilderij op dinsdag mogelijk was. Alles is in het werk gesteld om dat mogelijk te maken!! Zeer vriendelijk persoonlijk contact en dat alles zonder meerkosten. Echt top!!
Schilderij mooi en volgens verwachting.
goed en communicatie prima
makkelijk en goed ingelicht.. omschrijving etc.
geweldig
Goede service, mooie kwaliteit van het behang.
Met zorg en liefde gemaakt!
Ik ben zeer tevreden over "Werk aan de muur". Je bestelt niet zomaar iets op "internet", maar je bestelt bij een bedrijf waar met zorg en liefde aan je bestelling wordt gewerkt.
Je wordt op de hoogte gehouden over de vorderingen van je bestelling en de levering vindt plaats op de dag waarop het jou uitkomt.
Ze vinden het ook belangrijk te weten hoe het werk je bevalt en of het een mooi plekje heeft gekregen.
top producten, gewlidige service
Klantvriendelijk en bereid om dingen voor de klant te regelen.
De producten zijn mooi en komen goed beschermd aangeleverd aan huis!
Snel en veilig verpakt geleverd
Geslaagde kopie, "brings back memories"
Topservice en hele goede afwerking
Mooi product geleverd met hele goede afwerking. Voldoende contactmomenten en service
GEWELDIG.
Mijn ervaring met Team Werk aan de Muur is in 1 woord GEWELDIG. Altijd heel vriendelijk. Denken graag mee met de klant en houden ook rekening met specifieke wensen. Doen hun uiterste best ook voor speciale verzoeken betreft o.a. eerder leveren etc. Reageren ook meteen. Super. Heel graag tot een volgende keer. Billy en Unice