Over ‘Behind the boxes’ van Daphne Depassé
Dit beeld doet het goed als bekleding van 'echte' deuren (die in werkelijk misschien best lelijk zijn).
Of op plekken op een muur waar juist helemaal geen deur is.
Gewoon in kleiner formaat aan de wand kan natuurlijk ook. (in de hal als warm welkom in het huis achter de deur?).
Ik maakte deze foto in Fuerteventura,…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn naam is Daphne Depassé. Mijn werk heeft verschillende stijlen en technieken, waaronder schilderen, tekenen, audio, video en fotografie. Ik creëer met volledige artistieke vrijheid. Zonder beperkingen en restricties.
No Boxes! ;)
Ik laat me inspireren door en de natuur, dagelijks 'gedoe' en grote vraagstukken zoals inclusie en het veranderen van perspectieven.
Ik groeide op in een kunstenaarsfamilie, maar koos eerst een ander pad.…
