Over ‘Close-up Goederenwagon II’ van Evert Jan Luchies
Oude roestige gesloten deur van een goederenwagon bij de entree van het voormalige Thyssen Krupp hoogoven complex en nu het landschapspark in Duisburg, in Duitsland. In het midden groeit mos. Deze foto is gemaakt in het voorjaar van 2019
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
1968. Woont aan de rand van de mooiste stad van Nederland. Werkt aan de grenzen van het weten. Fotografeert regelmatig sinds 2000, het liefst met een statief en zeeën van tijd. Maakt 1000 foto's om 950 foto's te verwijderen. Kampeert, onder het motto van "een vakantie zonder zee en strand, is geen vakantie". Rijdt Saab, drinkt zwarte Koffie. Voormalig Canon adept. Fotografeert nu met Fujifilm X series.
Bezoek shop