Over ‘De doorgang’ van Iris van Heusden
Onder de verweerde boog opent zich een erf dat zijn bewoners al lang heeft losgelaten, maar nog niet heeft prijsgegeven.
De raaf zit precies op het breukvlak van steen en lucht, op de rand van wat er ooit was, en wat overbleef.
Het licht valt door de opening en trekt een stille lijn naar het huis daarachter, waar ramen donker…
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Mijn naam is Iris van Heusden. Fotograferen is voor mij een uiting van mijn creativiteit. In elke foto die ik maak ben ik geïnspireerd door het werk van de ‘Oude Meesters’. Het licht, de sfeer die in hun werken te zien is vind ik fenomenaal. Die probeer ik te evenaren. Hen kwast is voor mij mijn fototoestel, en met de bewerking die ik op de foto’s toepas lijkt de foto uiteindelijk net een schilderij. Elk werk is uniek.
Bezoek shop