Over ‘Gedroogde Dahlia’ van Sven Wildschut
Al sinds april groeien er elke dag weer prachtige Dahlia's in onze voortuin. Ik knip er regelmatig een paar af en zet ze binnen in een glaasje water. Na 2 weken zijn ze prachtig uitgedroogd. Met dit als resultaat. Het toffe van macrofotografie is dat je zo goed het stuifmeel ziet zitten.
Met m'n macrolens en met behulp van…
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Sven fotografeert hoe je bent of hoe iets is. Ik fotografeer tijdens m'n reizen in Europa, Azië en Australië. Daarnaast fotografeer ik graag in Almere en omstreken. Ik houd van landschappen en steden. Daarnaast ben ik af en toe bezig met macro-fotografie. Deze onderwerpen zie je terug in m'n shop.
Bezoek shop