Over ‘Ice Blue’ van Peter van Rijn
Deze foto maakte ik in de duinen in Katwijk. Een natuurpark Hollands Duin. Bij het duinmeer aan de oever groeit waterriet langs de kant van het water. Op dat moment vroor toen -2 graden en er was rijp. Ik maakte een close-up van deze waterriet, speciaal voor Werk aan de Muur 'Ice Blue'
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
I turn landscapes into eye-catcher!
Mijn naam is Peter van Rijn. Fotografie is mijn hobby. Ook teken ik graag en soms schilder ik abstract. Omdat ik vlakbij strand, zee en duinen woon, maak ik graag landschapsfoto’s. Tijdens mijn wandelingen gaat de camera mee op pad.
Graag zet ik mijn foto’s of kunstwerk op een afdruk als schilderij zodat iedereen mee kan genieten. Deze fotokunst en met mijn eigen werk is de schilderijentrend aan de muur van dit moment.