Over ‘Kameeldrijver in de Sahara.’ van Koos SOHNS (KoSoZu-Photography)
Deze eenzame man in de woestijn is een kameeldrijver. De opname is gemaakt in het Oosten van Marokko bij de Rode Duinen aan het einde van de dag. Het zand is erg fijn waardoor loopsporen erg zichtbaar zijn. De Duinen verplaatsen zich door de wind.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Koos Sohns (1950) is een Nederlandse Hobby-fotograaf uit Zutphen. Zijn eerste vakantiewerk was bij een foto-afwerkcentrale, waar hij zijn eerste Praktica spiegelreflexcamera verdiende. Door studie, werk, gezin en vrijwilligerswerk werd de fotografie wat naar de achtergrond verdrongen.
Later en vooral na zijn pensionering werd de fotografie weer volledig opgepakt.
Door zijn werk en reizen kwam hij door heel Nederland en het buitenland, daardoor zag hij veelvuldig…
