Korenmolen De Meeuw Garnwerd

- Werkcode: 486 734

Wil de Boer over Korenmolen De Meeuw Garnwerd

Korenmolen De Meeuw Garnwerd
Wil de Boer profielfoto

Dit werk wordt aangeboden door Wil de Boer

Naast mijn drukke baan als interim- projectmanager in de ICT, is fotografie een uitlaatklep voor mij. Dit is voor mij pure ontspanning. Al 22 jaar lang film ik. In eerste instantie met mijn Hitachi Hi8 camera, maar later ook digitaal. pas in 2000 ben ik echt begonnen met (digitaal) fotograferen. vanaf 2004 heeft fotografie zijn vlucht genomen, door de aanschaf van een Dimage Z1 van Konica Minolta met 10x optische zoom. Op dit moment maak ik gebruik van een Canon 5DmIV en een Canon 5D Mark ii maar ook de 7D mark ii gebruik ik regelmatig. Ook met mijn Samsung S8 maak ik regelmatig foto's als mijn SLR's niet beschikbaar zijn. De lenzen die ik gebruik zijn: | Canon EF 50mm f/1.8 II | Sigma AF 70-200mm f/2.8 EX DG APO OS HSM, | Canon L 24-105mm f/4.0 IS USM | Canon 17-40mm f/4.0 USM | Canon 100mm f/2.8 Macro | Canon EF 24-70 f/2.8| Sigma 50mm f/1.4 Art | Nissin MF 18 Ringflitser | Speedlite 430EX II flitser. Diverse Filters van Hoya en B&W

Alle werken van Wil de Boer


Waarom je kiest voor Korenmolen De Meeuw Garnwerd op canvas

  • Inmiddels al het derde werk van Werk aan de Muur ontvangen. Met tussenpozen van aantal jaren, het is nog steeds top kwaliteit!
  • Fine-art giclée afdrukkwaliteit
  • Ragscherp en kleurvaste prints
  • Gespannen op duurzaam, PEFC-goedgekeurd hout

Korenmolen De Meeuw Garnwerd

Koop de foto Korenmolen De Meeuw Garnwerd van Wil de Boer op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en Art Frame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Werkcode: 486 734
Kies het materiaal Meer info
Canvas
Kies opties Speciale wens?
Voer zelf een maat in…
135,-
  • Nu gratis verzending!
  • Op maat gemaakt, bekijk de levertijden