Over ‘Mos op een oude boom’ van Dieter Ludorf
Aan de oevers van het Rurdal in de Eifel steken boomstammen boven de rivier uit. Het is verbazingwekkend hoe deze bomen in de oevergrond zijn gegroeid om te voorkomen dat ze zelfs bij sterke stroming in het water glijden.
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Ik ben al sinds mijn jeugd gefascineerd door fotografie. Mijn enthousiasme begon met een camera in het formaat 6 x 6 cm. Ik heb mijn zakgeld gebruikt voor het kopen en ontwikkelen van de z/w-films.
Later werd de hobby naast mijn werk uitgebreid, d.w.z. er werden moderne camera's aangeschaft. In mijn eigen donkere kamer voor zwart-wit en kleurenfoto's zijn de foto's verwerkt.
Het bleek dat ik steeds meer sporten fotografeerde. Deze foto's verschenen…