Over ‘Netgiraffe Diergaarde Blijdorp’ van Karel Frielink
Deze Netgiraffe (Giraffa camelopardalis reticulata) is op 11 mei 2025 gefotografeerd in Diergaarde Blijdorp. Dit beest met zijn lange nek eet bladeren, scheuten, vruchten en knoppen van de acaciaboom.
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Ik ben advocaat en rechtswetenschapper. Als (amateur-)fotograaf kijk ik echter heel anders naar de wereld. Altijd op zoek naar iets bijzonders, verrassends, of een plaatje of compositie die anderszins in het oog springt. Meerdere foto's zijn niet alleen thuis mooi om naar te kijken, maar ook uitstekend geschikt als 'kantoorkunst', bijvoorbeeld voor in kantoren, hotels of openbare ruimten.
I am a lawyer and legal scholar. As an (amateur) photographer,…
