Over ‘Portret van een anemoonknop’ van Ingrid de Vos - Boom
Macro opname van een anemoonknop tegen een bijna abstracte achtergrond van herfstkleuren.
Anemonen beginnen hun bloei tegen het einde van de zomer en bloeien lang door, zodat je er tot in de late herfst van kunt genieten.
Deze foto maakte ik in oktober 2025. Een prachtige nieuwe anemoonknop. Je ziet de haarjes van de deze wollige…
Kleurgebruik
Ontdek onze fotoprints
Hoogwaardige kunstprints voor jouw muur
Elk kunstwerk printen we voor jou als hoogwaardige fotoprint, op zwaar satijn fotopapier van 260 gram.
- Hoogwaardige fotoprints
- Dik en duurzaam fotopapier
- Inlijsten naar wens
- Optionele witrand
Als dochter van een fotograaf kreeg ik de liefde voor fotografie van jongs af aan mee. Wat begon als verwondering, groeide uit tot een blijvende passie voor het vangen van licht, sfeer en detail.
Ik hou van de natuur en vooral van bloemen, dus dit zie je het meest terug in mijn werk. Maar ik hou ook van steden, al zoek ik daar ook graag de stadsparken op. Stukjes natuur tussen de drukte.
Ook zul je veel foto's van Frankrijk tegenkomen in mijn shop. Frankrijk…