Over ‘Rotonde Arc de Triomphe, Parijs’ van Melvin Erné
De altijd hectische rotonde van de Arc de Triomphe. Je kunt hier minuten -, nee wel uren lang naar kijken. Hóe gaat dit niet fout? Tot plots, daar gebeurd het. Die rode auto.. oh nee! Maar toch is er niets gebeurd.
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
https://www.hevisuals.nl
Mijn naam is Melvin Erné, woonachtig in Amsterdam, werkend eigenlijk overal en altijd. Ik ben visueel ingesteld en kan eigenlijk nergens normaal rondlopen zonder dingen in foto of film te zien. Ook hou ik er van om overzicht te houden, dat zie je terug in mijn foto's.
Ik hoop dat u net zo veel plezier heeft in het uitzoeken en ophangen van mijn foto's, als dat ik had om te…
