Over ‘St. Coloman in de Allgäu in de herfst’ van Michael Valjak
Vlakbij Schwangau bij Füssen in Beieren, niet ver van de burcht Neuschwanstein, staat de barokke kerk van St. Het is een van de vele bezienswaardigheden in de Allgäu, niet in de laatste plaats vanwege het nabijgelegen kasteel Neuschwanstein.
De foto toont de kerk in de late herfst, ongeveer een uur na zonsopgang.
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
De landschappen van Michael Valjak
De natuur in en prachtige composities bedenkenDe fotografie is al vele jaren een vast onderdeel van mijn leven en betekent voor mij vooral de zoektocht naar dat bijzondere moment. Ik ben gefascineerd door het moment waarop een mooie plek verandert in een buitengewoon motief. Vaak zijn het slechts enkele minuten waarin licht, weer, kleuren en perspectief perfect samenkomen. Het zijn precies deze bijzondere momenten die ik met mijn camera zoek.
Tijdens mijn reizen ben ik altijd op zoek naar bijzondere…