Stilleven met een tinnen vaandel en twee Ming kommen, Jan Jansz. Treck

1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
187,- - %
Of betaal 3x 62,33 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 1022820
Stilleven met een tinnen vaandel en twee Ming kommen, Jan Jansz. Treck van Meesterlijcke Meesters
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 1022820 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.414 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren

Over ‘Stilleven met een tinnen vaandel en twee Ming kommen, Jan Jansz. Treck’

Stilleven met een tinnen vaandel en twee Ming-kommen, Jan Jansz. Treck (1651)

Hier heeft Jan Jansz. Treck de uitdaging aan om de glans en de vervormde reflecties in zilver, tin, glas, porselein en eierschalen op te roepen, evenals de complexe schaduwen in een verfrommeld linnen doek. Het was een zeer gewaardeerde vaardigheid in de Nederlandse stillevenschilderkunst en dit tamelijk fraaie voorbeeld van het genre heeft een bijzonder rustige esthetiek.

Het algemene kleurenschema is gedempt, gedomineerd door grijzen, groenen en bruinen - alleen de felrode bessen springen in het oog. Voor onze ogen lijkt de selectie van voorwerpen ook nogal alledaags: het is de nasleep van een maaltijd, waar de borden, schalen en een kan tijdelijk aan de kant zijn geschoven, samen met een weggegooid servet. Maar de twee blauw-witte schotels zijn geen normaal huishoudelijk vaatwerk. Het is zeer duur Chinees porselein uit de late Ming-periode. Dit waren exotische en zeer begeerlijke goederen, en dit schilderij is een feest van luxe.

Koop Stilleven met een tinnen vaandel en twee Ming kommen, Jan Jansz. Treck als reproductie op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Ontdek ons ArtFrame

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling en helemaal zoals jij het wilt.

  • Hoge kwaliteit afdruk
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
4,8/5
Sluiten