Over ‘Waterland’ van Marian Smeets
Deze foto is gemaakt in Nederland, in de provincie Zeeland, aan de Oosterschelde, op een enorm zonnige dag.
Het getij is van invloed op deze plek, waardoor er plaatselijk geulen ontstaan. Het uitzicht vanuit de dijk was prachtig met deze slinger van water, op weg naar permanente stroming.
Kleurgebruik
Ontdek ons acrylglas
Kunstprints met diepte op acrylglas
Ontdek de luxe van een kunstprint achter zwaar acrylglas, waar elk detail tot leven komt met een ongeëvenaarde dieptewerking.
- Haarscherpe prints
- Stevig en duurzaam
- Zwevende elegantie
- Verfijnde afwerking
Fijn dat je een bezoek brengt aan deze page! Hopelijk zitten er beelden bij die tot je verbeelding spreken!
Ik ben sinds 2009 actief bezig met fotografie. Noem het een enorme passie!
Mijn interesse is heel divers: Urbexfotografie, natuur- en macrofotografie en bij tijd en wijle een uitstapje naar andere genres.
Ik heb vele soorten workshops gevolgd ter verkrijging van de technische kennis, en ter stimulering van het creatieve proces.
Mijn…