Over ‘Wenteltrap van de Wilhelminatoren’ van Henk Egbertzen
Een wenteltrap, van bovenaf gefotografeerd. De treden draaien rechtsom naar beneden, langs bakstenen muren met hoge ramen. Alles in zwart-wit.
-
Deze trap hoort bij de Wilhelminatoren. Een gebouw dat er niet meer is. Wat overblijft is dit beeld: de binnenkant van een monument dat geschiedenis is geworden.
-
Het licht…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Beeldmaker uit Nijmegen
Ik was veertien. Ik spaarde mijn zakgeld bij elkaar voor een Comex 35 — een analoge camera met een rolletje. Op een schoolreisje naar America fotografeerde ik voor het eerst echt: portretten, natuur, wat er in en om het huisje gebeurde. Toen ik de foto's terugzag, beleefde ik het moment opnieuw. Mensen zeiden dat ik talent had. Er kwam een geluksgevoel op dat ik nog niet kende.
-
Sindsdien ben ik beeldmaker. Niet omdat ik kon kiezen…