Wilde aardbeien en een anjer in een Wan-Li kom, Jacob van Hulsdonck.

1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
192,- - %
Of betaal 3x 64,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 531486
Wilde aardbeien en een anjer in een Wan-Li kom, Jacob van Hulsdonck. van Meesterlijcke Meesters
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 531486 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.414 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren

Over ‘Wilde aardbeien en een anjer in een Wan-Li kom, Jacob van Hulsdonck.’

Wilde aardbeien en een anjer in een Wan-Li kom, Jacob van Hulsdonck.

Dit kleine en prachtige schilderij, uitgevoerd op koper, geeft de allerbeste kwaliteiten van Van Hulsdoncks werk weer. Een prachtig gelede Wan-Li schaal is gevuld met wilde aardbeien en versierd met een enkele anjer, met een dramatisch silhouet tegen een donkere achtergrond. Dit onverwachte element voegt spanning toe aan de visueel eenvoudige maar weelderige compositie. De kersen, rode en witte bessen en willekeurige waterdruppels op de tafel vormen een patroon van cirkels die de ronde vormen van de aardbeien en de schaal weerspiegelen. De druppels versterken het gevoel van vluchtige frisheid van het stilleven en de vergankelijkheid van het moment wordt nog versterkt door de aanwezigheid van de delicate vlinder die net op een blad is uitgestoken en door het vliegfeest op een bes. Hoewel de compositie eenvoudig is, trekt dit opvallende beeld de aandacht van de toeschouwer met zijn gedurfde kleurcontrasten en de fijnheid van de uitvoering.

Koop Wilde aardbeien en een anjer in een Wan-Li kom, Jacob van Hulsdonck. als reproductie op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Ontdek ons ArtFrame

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling en helemaal zoals jij het wilt.

  • Hoge kwaliteit afdruk
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
4,8/5
Sluiten