Over ‘Winter - Wilgen - Park’ van Ingrid Van Damme fotografie
Wilgen in de winter gefotografeerd door het gebruik van lange sluitertijd en bewegen met je camera krijg je een heel speciaal effect bij het maken van dit winter landschap. Deze is in een weg naar het park Rivierenhof te Antwerpen genomen. Wilgen zijn altijd fotogenieke bomen zeker tijdens de Winter. Longexpozer.
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Welkom, ik ben Ingrid Van Damme, vind het zalig en ontspannend om buiten in een mooie omgeving te wandelen vandaar m’n meeste interesse in de natuur en zijn sfeer dan zo mooi mogelijk vast te leggen in m’n foto’s.
Een eer voor m'n fotografie werk, een interview op 1X een site waar je foto's gejureerd worden door expert en officieel curatoren, hier de link Link:
Bezoek shop