Over ‘kerstroos in duotone’ van Hanneke Luit
Ik ben dol op kerstrozen, ze bloeien al vroeg en geven vroeg in het voorjaar kleur aan de tuin. Ook als kamerplant voor een paar maand niet te versmaden. Hier is de kleur uitgehaald om een mooi rustig beeld te creeeren en de vorm van bloem en jong blad te benadrukken.
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Voor mijn vroegere werk als dansconsulent was er vaak geen geld voor het maken van een fotoreportage. Daarom heb ik dat zelf opgepakt, fotovakschool gedaan en steeds meer plezier in het fotograferen gekregen. Vroeger wilde ik gaan schilderen als ik niet meer kon dansen, dat is dus fotograferen geworden, schilderen met licht. Natuur is mijn grootste inspiratiebron en ik wil mensen graag laten meegenieten van de mooie dingen die ik zie.
Bezoek shop