Over ‘Blauwe moskee’ van Antwan Janssen
De blauwe moskee is een van de bekendste bezienswaardigheden van Istanbul. De naam verwijst naar de vele blauwe tegeltjes die te zien zijn in de binnenkant. De moskee is prachtig om te zien, zowel van binnen als van buiten. Ook 's avonds is hij zeer de moeite waard om te bekijken. Hier een doorkijkje door een van de toegangspoorten.
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Ik ben Antwan Janssen, reis- en natuurfotograaf uit Uden. Tijdens mijn vele reizen op deze aardbol probeer ik al het moois op foto vast te leggen. Zoals je op deze site ook wel kunt zien gaat mijn voorkeur uit naar landschappen, wildlife maar zeker ook de lokale bevolking, veelal in het buitenland maar zeker ook in ons mooie Nederland. De afgelopen jaren zijn meerdere foto's van mij bekroond in zowel nationale als internationale fotowedstrijden.
Bezoek shop
